Kuzey Kama

E-posta Gönder

 • Konyaaltı, Antalya.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuzey Kama Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuzey Kama Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuzey Kama Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuzey Kama Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  6

Kuzey Kama Hakkında

Hayatınızın en mutlu gününde gelin saçı ve makyajınızı yapacak kuaföre karar vermek için arayıştaysanız bu süreci sonlandırmak adına doğru sayfadasınız!

Düğününüzde sevdiğiniz dostlarınız ve ailenizden konukların karşısına çıktığınız andan itibaren tüm gözler üzerinizde olacak. Tüm gece boyunca kendinize güvenli bir şekilde ve içinize sinmiş bir saç modeliyle eğlenmek için doğru adres Kuzey Kama! Antalya gelin saçı yapan kuaförler arasında güler yüzlü çalışma anlayışımız ve titizliğimizle kendimize iyi bir yer edindik. Düğününüzün 4 hafta öncesinde bizimle iletişime geçerseniz gerekli provaları yapmak için vakte sahip oluyoruz. Bu provalarda kabinlerimizde gelinliğinizi giyerek, saçınızın gelinliğiniz ve diğer pek çok detayla nasıl görüneceğine karar veriyoruz. Saçınızı yaparken en çok dikkat ettiğimiz konular saçınızın rengi, yapısı ve uzunluğu. Bu detaylara göre yüzünüzdeki tebessümü en güzel yansıtacak saç modelini buluyoruz. Elbette saç modelini belirlerken son sözü söyleme hakkı sizde. Çünkü saçınız ne kadar güzel olursa olsun içinize sinmediyse bizim için başarılı bir model değildir. Gelin saçı modelinizi belirledikten sonra isteğiniz doğrultusunda ışıltılı taç ve tokalar kullanarak görünümünüze güzel bir dokunuş yapabiliriz. Saçınızı yaptıktan sonra kullandığımız spreyler sayesinde gece boyunca saçınızın salonumuzdan ayrıldığınız gibi kalmasını sağlıyoruz. Eğer isterseniz fotoğraf çekimleri sırasında yanınızda olarak farklı modellerde poz vermenize de imkân sağlayabiliriz. Düğün tarihiniz için önceden randevu yaptırdığınız takdirde siz dahil olmak üzere toplam 6 kişiye hizmet verebiliriz. Böylece tatlı düğün telaşınızı paylaşabilecek kişiler yanınızda oluyor ve yardımlaşma imkânı buluyorsunuz.

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız günde saçınızı yaptırmak için Kuzey Kama’yı tercih ediyorsanız Antalya gelin saçı fiyatları arasında en uygun olanları öğrenmek için
sayfada bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.