Antalya Ekip Kuaför

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Antalya Ekip Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Antalya Ekip Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Antalya Ekip Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Antalya Ekip Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Antalya Ekip Kuaför Hakkında

Şehrin en iyilerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz ve işimizi hep ilk günkü heyecanımızı koruyarak yapıyoruz. Uzun yıllardır faaliyette olan salonumuz Ekip Kuaför Antalya’da hizmet veriyor. Burada; %100 müşteri memnuniyeti, samimi ilişkiler, rahat bir atmosfer ve kaliteli de bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

Ayrıca elde ettiğimiz başarılar ve artan hedef kitlemiz sayesinde ailemizi büyüttük ve hatırı sayılır bir süredir Antalya’da iki şubemiz ile hizmet veriyoruz. Biri Kemer’de, diğeri ise Muratpaşa’da bulunan salonlarımızın her ikisi de oldukça merkezi konumları ile tercih sebebi oluyorlar. Elbette ki tep sebep bu da değil, daha pek çok olumlu nedenden ötürü bizi tercih eden geniş bir hedef kitleye sahibiz. Üstelik bizi biz yapan en önemli özelliklerimizden bir tanesi de her iki şubemizde de aynı kalite ve değişmeyen standartlarda müşterilerimizi ağırlamamız.

Bir kuaförden bekleyebileceğiniz hemen her türde ve geniş bir yelpazede hizmet verebiliyoruz. Saç tasarımdan profesyonel makyaja, kişisel bakımdan saç renklendirmeye, kesimden kirpik lifting ve tırnak tasarımına kadar tüm hizmetler. Bu bahsettiğimiz içeriklerin tamamını alanında uzman ekip arkadaşlarımız başarıyla yapıyor ve profesyonelliklerini ortaya koyuyorlar. Ancak verdiğimiz bir hizmet daha var ki o da bir insanın hayatındaki en özel gün olan gelin saçı ve makyajı hazırlığı.

Düğünleri için tam da hayal ettikleri gibi bir görünüme kavuşmak isteyen gelinlerimiz için fevkalade bir çaba gösteriyor ve mesai harcıyoruz. Gelinlerine, zevklerine ve düğün konseptlerine uygun bir saç tasarımı yapıyor; yüz hatlarına ve ten renklerine göre de makyajları ile hazırlığı tamamlıyoruz. Eğer akıllarında bir modelle gelirlerse aynını uygulayabileceğimiz gibi tecrübelerimizden faydalanarak tavsiyelerde de bulunabiliyoruz.

Daha detaylı bilgi ve Ekip Kuaför Antalya fiyat listesi için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.