Gelin Saçı ve Makyajı

Seyhan Gelin Saçı ve Makyajı

Dilara Kuşcu Make Up Studio Adana’da gelin saçı ve makyajı denince ilk akla gelen tercihlerden biri. Stüdyomuzda uzun süredir hizmet veriyoruz. İşimizi büyük bir özenle yaparken gelin hanımların...

7.500-10.000 TL
İncele

Selin Beauty Center Adana adresimizde siz değerli gelinlerimizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Hayatınızın yepyeni ve sevinçli bir dönemine adım atarken size eşlik etmek için 1. yaşını kutlayan...

7.500-10.000 TL
İncele
Salon Süleyman Ada
5,0
(1 Yorum)
2. yıl
Seyhan
24 saatte cevap verir

Modern ve zarif tarzımızla birlikte, uzun yıllardır siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Fashion Kuaför Adana ailesi olarak, kaliteden ödün vermeyen ve ayrıcalıklı hizmet...

7.500
6.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Seyhan Kuaförleri ve Hizmetleri

Seyhan, Adana’da en fazla kuaför seçeneği sunan ilçe olarak dikkat çekiyor. Bunda da Seyhan’da bulunan çok sayıda ve çeşitteki düğün mekanları büyük bir rol oynuyor. Seyhan kuaförleri, sizi düğününüze hazır hale getirmek için üst düzey hizmetler sunuyor. Salonlar, son teknoloji ekipmanlar ile eşsiz saç tasarımlarına imza atıyor.

Seyhan kadın kuaförleri, çeşitli işlemlerin bulunduğu detaylı gelin paketleri hazırlıyor. Salonlar, profesyonel saç bakımı ve kesimi gibi alanlarda olan deneyimleri ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte gelin makyajı gibi hizmetleri de eksiksiz bir şekilde sunuyorlar. Seyhan güzellik merkezleri ve salonları, solaryum hizmetleri de vererek düğününüzde bronz tenlere sahip olmanızı sağlayabiliyor.

Seyhan’daki kadın kuaförleri, ilçenin birçok mahallesinde hizmet verebiliyor. Böylelikle kendinize ve düğün mekanına en yakın konumda bir salon bulmanız daha kolay oluyor. Ziyapaşa kuaförleri, diğer mahallelere göre çok daha fazla seçenek sunuyor. Salonlar, farklı sokaklarda bulunabiliyor. Baraj Yolu kuaförleri de deneyimli ekipleri ile en özel gününüzde yanınızda oluyor.

Seyhan Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Seyhan kuaförleri, her bütçeye uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. İlçedeki birçok salon, Adana kuaförleri ve güzellik salonlarının ortalama fiyatının altında hizmet verebiliyor. Fevzipaşa, Yenibey ve Fatih’teki kuaförler, hesaplı bütçelerle kaliteli hizmetler sunuyor. Gürselpaşa kuaförleri de uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Özel gelin odası sunan salonlar, daha yüksek rakamlarla hizmet verebiliyor.

Birçok kuaför Seyhanlı çiftleri gelin paketleri ile bekliyor. Paketler, hizmet başına hesaplanan fiyatlara göre daha uygun oluyor. Aynı zamanda paketlerin içerikleri ve fiyatları, görüşmeler sırasında bütçenize göre ayarlanabiliyor. El ve ayak masajları gibi ekstra sayılan hizmetler fiyatları arttırabiliyor. Cilt bakımı işlemleri için de kenara daha yüksek bütçeler ayırmanız gerekiyor.

Seyhan’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Seyhan kuaförlerinin hepsi randevu sistemi ile çalışıyor. Salonlarda kendinize uygun bir zaman aralığı bulmanız, kuaförlerin popülerliğine göre değişebiliyor. Örneğin; çoğu salonda 1 veya 2 hafta önceden iletişime geçmeniz halinde yer bulmanız mümkün oluyor. Popüler Ziyapaşa kuaförlerinde bu süre 4 haftaya çıkıyor. Bu nedenle düğün gününüzde yer bulabileceğiniz salonlara yönelmeniz gerekiyor.

Düğün gününüzde tercih ettiğiniz kuaförün odak noktası siz olmalısınız. Seyhan salonları, özel gününüzde en çok sizinle ilgileniyor. Fakat kuaförde aynı anda farklı gruplar da bulunabiliyor. Tamamen kendinize özel bir alan istiyorsanız, seçtiğiniz kuaförde bir gelin odası olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda bu odalar geniş ve konforlu olmalı. Kurtuluş Mahallesi salonlarında bu odaları bulabilirsiniz.

Seyhan Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Seyhan gelin saçı ve makyajı firmaları, donanımlı ekipleri ve bilgi birikimleri sayesinde kusursuz hizmetler sunuyor. Firmalar, düğün stresinizi ve hazırlık yorgunluğunuzu almak için sizi önce cilt bakımlarına alıyor. Bu sırada el güzelliğiniz için manikür hizmetleri de sunuluyor. Firmalar, kalıcı oje ve protez tırnak işlemlerindeki başarılarıyla da göz önüne çıkıyor.

Seyhan’daki gelin saçı ve makyajı firmaları, dilediğiniz herhangi bir adreste hazırlanma olanakları sunabiliyor. Çoğu firma, biraz daha erken iletişime geçtiğiniz takdirde saç ve makyajınızı evinizin konforunda yapabilmek için gerekli çalışmaları yapıyor. Dilerseniz, düğün mekanlarındaki gelin hazırlık odalarında hizmet verebilen birçok firma da Seyhan’da bulunuyor. Firmalardaki tasarımcılar, saç ve makyajınız için isterseniz öneriler sunabiliyor.

Seyhan Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Seyhan gelin başı fiyatları, ilçede birçok firma bulunduğu için her cebe uygun rakamlarda karşınıza çıkıyor. Firmalar, daha uygun bütçelerle hizmet alabilmeniz için saç kesimi ve şekillendirme gibi hizmetleri paketlere dahil ediyor. Ombre veya daha doğal bir görünüm sunan balyaj gibi kısmi boyama işlemleri ise gelin saçlarının maliyetini arttırabiliyor.

Seyhan’daki firmalarda saçınızı kısaltabileceğiniz gibi mikro ve makro kaynak işlemleriyle uzatma şansınız da var. Bu gibi ekstra hizmetler, gelin saçınız için talep edilen fiyatları arttırabiliyor. Çoğu firma, erken iletişime geçmeniz dahilinde özel indirimler sunuyor. Seyhan’daki gelin saçı tasarım ekiplerinde şehir ve ülke çapında tanınmış profesyoneller bulunabiliyor. Bu firmalar için daha yüksek bütçeler gerekiyor.

Seyhan Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Seyhan gelin makyajı ekipleri, daha sıcak bir ortamda hazırlanabilmeniz adına sevdiklerinize de hizmet verebiliyor. Seyhan firmalarında günün yıldızı siz olsanız da sizinle birlikte 20 kişiye kadar makyaj yapılabiliyor. Ekipler, hazırlanma grubunuzun büyüklüğüne göre farklı fiyatlar sunabiliyor. Küçük hazırlanma grupları için daha az malzeme ve zaman harcandığı için istenen fiyatlar da daha düşük oluyor.

Seyhan makyaj firmalarının paketlerinde porselen veya doğal görünümlü tasarımlar yer alabiliyor. Porselen makyajlarda her kusurun gizlendiği mat görünümler elde ediliyor. Doğal makyajlarda ise cilt renginize en çok yakışacak soft renkler kullanılıyor. Aklınızda daha doğal görünümlü bir makyaj varsa hesaplı fiyatlar sizi bekliyor. Kaş tasarımı ve lazer epilasyonu gibi işlemler, paketlerin fiyatlarını arttırabiliyor.

Seyhan Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları