Abiye ve Nişanlık

Adana Abiye ve Nişanlık

Adnan Menderes Deniz Abiye

Seyhan Melisima

2.000 TL'den az

Seyhan Alfabeta

2.000-3.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Abiye ve Nişanlık Nasıl Seçilmeli?

Nişan töreniniz için nişanlık ya da bir tanıdığınızın düğününde giymek üzere abiye seçerken bazı faktörlere dikkat etmenizi öneririz. Bunlar vücut yapınız ve organizasyon yapılan mekandır. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak bir seçim yaparsanız o gece kusursuz görünmemeniz için hiçbir sebep yok.

Vücut yapınız kıyafetlerinizi seçerken size yol gösterebilir. Geniş basenlere ve incecik bir bele sahipseniz gizlemeniz gereken noktanın basenleriniz olduğunu tahmin edersiniz. Böyle bir vücut tipiniz varsa; belinizi vurgulayacak, basenlerinizi gizleyecek bir nişan elbisesi ya da abiye tercih etmelisiniz. A kesim etekler ya da belden oturtmalı kısa abiyeler tam size göre olabilir. (“Kısa Abiye Modelleri” ) başlıklı galerimizi inceleyerek farklı tasarımlardan ilham alabilirsiniz. Birkaç kilo fazlanız olduğunu düşünüyorsanız seçiminizi siyah abiye modellerinden yana kullanmanızda fayda var. Çünkü fazla kiloları gizlemede siyahtan daha iyi bir renk düşünülemez.(“Vücudunuza Uygun Nişanlık Tarzı” ) başlıklı makalemiz size, doğru abiye ve nişanlık modelini bulmanız konusunda yardımcı olabilir.

Organizasyon mekanını da abiye ve nişan elbisesi seçiminizi yaparken göz önünde bulundurmanızı öneririz. Balo salonunda bir davete katılacaksanız uzun abiye elbiseler harika bir seçim olabilir. Mekanın görkemli havasına böyle bir abiyeyle kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Nişan kıyafeti için ise vücut tipinize göre gösterişli A kesim, işlemeli bir model ya da iddialı balık formda bir tasarım tercih edebilirsiniz. Adana’daki nişanlık ve abiye modelleri satan modaevlerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alarak abiye elbiseler ve fiyatları konusunda kafanızdaki tüm sorulara cevap bulmak elinizde.

Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları