Salon Yusuf & Uğurgül

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salon Yusuf & Uğurgül Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Salon Yusuf & Uğurgül Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Yusuf & Uğurgül Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Yusuf & Uğurgül Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Salon Yusuf & Uğurgül Hakkında

Adana Seyhan’da ile faaliyet gösteren Salon Yusuf, en güzel gelin saçı ve makyajı modellerinizle karşınızda. Açıldığı tarihten bu yana %100 müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalar yürüterek sektörde lider konuma geldik. Yenilen trendleri yakından takip ederek kendimizi sürekli geliştirdik. Ve şimdi; aldığı sorumluluğun farkında olan profesyonel ekibimizle en değerli günlerinizde güzelliğinizi ortaya çıkaracak dokunuşlar yapmak için buradayız!

Düğün gününüz... Çok fazla heyecanlanacağınız, mutlu olacağınız ve aşkınızı tüm sevdiklerinize ilan edeceğiniz o değerli gün. İşte bu özel anlarda misafirlerinizin karşısına hayal ettiğiniz görünümde çıkmanız için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Gelin saçı ve makyajı için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizin isteklerinizi önemsemeye çalışıyor, hayallerinizi en büyük yol göstericimiz kabul ediyoruz.

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Adana gelin saçı konusunda uzman bir ekibe sahibiz. İşte bu ekibimizle iletişime geçtiğiniz anda kendinizi çok değerli hissetmeye başlıyorsunuz. Çünkü model seçiminden makyaj stiline kadar her konuda size yardımcı oluyoruz. Seçim sürecinde belli kriterleri göz önünde tutuyoruz: gelinliğinizin yakası, düğün mekânınızın fiziki özellikleri ve saç renginiz... Daha sonra bu kriterlere uygun modelleri gösteriyoruz size. İstediğinizi seçebiliyorsunuz.

Makyaj stilinizi belirleme aşamasında da isteklerinizle yakından ilgileniyoruz. Yüz hatlarınızı öne çıkaracak aynı zamanda doğal ve kalıcı da olan makyaj uygulamaları yaparak güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Tabii bu aşamada sağlığınız da bizim için çok önemli. Bu nedenle dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullandığımızı belirtelim.

Şimdiye kadar birçok gelin adayını salonumuzdan mutlu bir şekilde uğurlamayı başardık. Eğer siz de düğün tarihinizde harika bir görünümle konuklarının karşına çıkmak isteyen gelin adaylarımızdan biriyseniz; daha fazla bilgi almak ve gelin saçı paketlerimizi öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ethem Ekin Sok. No: 22 Seyhan

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Salon Yusuf & Uğurgül Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.