Moda Kuaför

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Moda Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Moda Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Moda Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Moda Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Takma kirpik

Moda Kuaför Hakkında

Mutluluğunuzun katlanarak çoğalacağı en özel günleriniz için saç ve makyaj hizmetlerimiz ile karşınızdayız! Adana Seyhan kuaför salonları arasında biz de Moda Kuaför olarak yerimizi alıyor, size ayrıcalıklı ve çok seçenekli hizmetlerimizi sunuyoruz. Uzman kadromuzun sahip oldukları deneyimler ve aldıkları eğitimler sayesinde sizi tüm özel günlerinizde harika bir görünüme kavuşturuyoruz.

Söz konusu düğün gününüz ise hiçbir konuda risk almamanız gerektir. Düğün hazırlık sürecinizin en son aşaması olan kendi hazırlık süreciniz için işinin ehli kişiler ile çalışmanız çok mühim. Kendinizi böylesi özel bir günde gönül rahatlığı ile profesyonel ellere emanet edebileceğiniz salonumuz ile hizmetinizdeyiz. Sizi anlıyor ve tam olarak olmak istediğiniz görünüme ulaşmanız için tüm ekip olarak uğraş veriyoruz.

Düğününüzde kullanacağınız saç modelinize karar verirken pek çok etmeni göz önünde bulunduruyoruz. Gelinliğinizin modeli, düğün alanınızın ve organizasyonunuzun teması başlıca etmenlerden. Saçınızın boyu, rengi ve yüz hatlarınız da listeyi takip ediyor.

Makyajınıza, saç modelinizi belirledikten sonra karar veriyoruz. Kullanacağınız saç modeline, yüz hatlarınıza, ten ve göz renginize en çok yakışacak, güzelliğinizi vurgulamanızı sağlayacak makyaj uygulamanız ise profesyonel makyöz artistimize emanet. Piyasadaki kaliteli ve önde gelen kozmetik firmalarına ait ürünleri kullanıyor, cilt yapınız için en uygun seçenekleri tercih ediyoruz.

Makyajınızın; yüzünüze iyi oturması ve gün boyu kalıcılığını koruması için gelin adaylarımıza düğün günlerinden önce mutlaka bakım yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Ayrıca düğününüzün bir gece öncesi için de yeterli ve kaliteli bir uyku öneriyoruz. Böylece dinlenmiş, parlayan bir cilt ve doğru uygulanan makyaj ile kusursuz görünmemeniz mümkün olmayacak!

Sunduğumuz hizmetlerimiz ve uzman görüşlerimiz ile doğru yönlendirmelerimizden yararlanmak, davetlilerinizin karşısına en güzel haliniz ile çıkmak isterseniz sizi salonumuza davet ediyoruz. Sayfadaki formu doldurmanız halinde size en kısa süre içerisinde dönüş yapacağız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.