Catering Hizmetleri

Adana Catering Firmaları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğününüz İçin Catering Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Titizlikle hazırlanılan bir düğünde en önemli konulardan biri kuşkusuz ki yemek menüsüdür. Tüm konuklarınızı eğlendirebilmeniz için önce onların karınlarını güzelce bir doyurmalısınız. Eğer düğün mekanının size sunduğu menü seçeneklerinden memnun kalmadıysanız, bir catering şirketi ile anlaşabilirsiniz. Catering hizmeti alırken, şirketin size ne kadar seçenek sunduğuna, menüde istediğiniz değişiklikleri yaptırıp yaptırmadığınıza, şirketin mevsimine uygun yemek menüleri sunup sunmadığına ve hijyen kurallarına uyup uymadığına bakmalısınız.

Anlaşacağınız şirketin alternatif seçenekler sunması önemlidir. Konuklara tek seçenek sunup, beğenmemeleri halinde onları mağdur etmemek için, iki çeşitten hazırlanan başlangıç tabağı, iki çeşit et yemeği, iki çeşit sebze yemeği sunabilirsiniz. Böylece misafirleriniz ve siz beğenilerinize göre istediğinizi seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra, menüde yer verdiğiniz yiyecekler, tüm konuklarınızı memnun edecek şekilde düzenlenmeli. Şeker hastası, ileri yaşta, vegan, vejetaryen konuklarınız varsa, onlar da menüde kendilerine sağlıklı seçenekler bulabilmeliler. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, makalemizi de incelemenizi öneririz.

Menüyü bütçenize göre düzenlemek isterseniz ve sınırlı sayıda konuğu ağırlayacaksanız, kokteyl sizin için uygun bir seçenek olacaktır. Konukları kokteyl masalarında ağırlayabildiğiniz bu seçenekte, hafif atıştırmalıklar, çerezler, yerli ya da yabancı içkiler ikram edebilirsiniz. Eğer party servisi daha uzun sürsün isterseniz, kokteyl prolange seçeneği ile konuklarınıza daha doyurucu ikramlarda bulunabilirsiniz. Ancak bunun ücretlendirmesinin daha farklı olacağını da göz önünde bulundurmalısınız. Adana’da düğününüz için hazır yemek hizmeti almayı planlıyorsanız, bulunduğunuz sayfada catering firmalarını sıralayabilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları