Anemon Kuaför

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Anemon Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Anemon Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Anemon Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Anemon Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Anemon Kuaför Hakkında

25 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde hizmet veren Anemon Kuaför’ün sıradaki şanslı gelini olmaya hazır mısınız? İstediğiniz saç modelini ve makyaj stilini kolaylıkla uyguladığımız salonumuz içerisinde bütün taleplerinizi karşılıyor ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Birbirine saygı duyan, işini seven ve alanında uzman 3 kişiden oluşuyoruz. Düğün öncesi sizinle tanışarak almak istediğiniz hizmet içeriklerini ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Müşteri memnuniyeti esaslı çalıştığımız için önceliği her zaman sizin taleplerinize veriyoruz. Doğal ve farklı bir duruşa sahibiz. Bunu da çalışmalarımızda her zaman yansıtmaya çalışıyoruz. Düğün günü sizin yanınızda sadece 2 yakınınızı ağırlayabiliyoruz. Çünkü önceliği size vererek mümkün olduğunca sadece sizinle ilgilenmek istiyoruz.

Bir kuaför salonundan bekleyebileceğiniz neredeyse tüm hizmeti size kolaylıkla sağlıyoruz. Saçınızın tasarımını yaparken gelinliğinizin modelini ve düğün konseptinizi göz önünde bulunduruyoruz. Maşa yapılmış kıvırcık saçlar, düz fönlü sıkı topuzlar, su dalgaları, örgü motif uygulamalarıyla saçınıza şekil veriyoruz. Saçınızın hazırlığını tamamladığımızda ise duvağınızı ve tacınızı takıyoruz.

Makyaj kısmında da saçınızda olduğu gibi ustalıkla çalışıyoruz. Öncelikle kaliteli malzemeler kullandığımızı bilmenizi isteriz. Cilt yapınıza uygun ve ten renginize gidecek en doğru ürünleri seçiyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkaran makyaj uygulamalarıyla çekici görünmenizi sağlıyoruz. Bakışlarınızı ön plana çıkarıp genel makyajınızın renk tonlarına en uygun ruju sürüyoruz. Aydınlatıcı kullanımımızla da ışıltılı ve canlı görünmenizi sağlıyoruz. Makyajınız bittiğinde ise sabitleyici sprey sıkarak yaptığımız makyajın uzun süre yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz.

Siz de Adana kuaförleri arasında yer alan Anemon’un şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Yaşamınızın en kıymetli anlarında size eşlik etmek ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlamak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.