Mert Bıdık Hair Stüdyo

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Mert Bıdık Hair Stüdyo Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Mert Bıdık Hair Stüdyo Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mert Bıdık Hair Stüdyo Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mert Bıdık Hair Stüdyo Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Mert Bıdık Hair Stüdyo Hakkında

Hayatınızın belki de en güzel gününde muhteşem görünmek ister misiniz? Cevabınız ‘’Evet!’’ ise gelin saçı ve makyajı konusunda uzman olan ekibimizin profesyonel hizmetleriyle tanıştırmak istiyoruz sizleri. Uzun yıllar bu sektörde çalışarak başarılı işlere imza atmış ekibimiz, tam da hayalini kurduğunuz görünüme sizi kavuşturabilmek için titiz bir çalışma yürütüyor. Özel isteklerinizle de yakından ilgileniyor, özverili çalışmalarımızla sizi mutlu bir şekilde salonumuzdan uğurluyoruz.

Gelin saçı kuaför Adana dendiği zaman akla hemen biz geliyoruz. Çünkü gelin adaylarımızın hayallerini yol göstericimiz olarak kabul ediyoruz ve her biriyle yakından ilgileniyoruz. İşini severek yapan ekibimiz, tüm istekleri hayata geçirmekten büyük keyif alıyor. Seçim sürecinde gelinliğinizi, saçınızı ve yüzünüzü en ince ayrıntılarına kadar inceliyoruz çünkü her detayın birbiriyle uyumlu olmasını istiyoruz. Ayrıca düğün gününde gelin adaylarımızın yakınlarına da profesyonel saç ve makyaj hizmeti verebiliyoruz.

Gelin saçı ve makyajı yapabilmek profesyonellik gerektiren bir iş. Bunun farkında olan bir ekibiz ve aldığımız eğitimlerle kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bunun sonucunda her gösterdiğiniz modeli yapabiliyoruz ve hayallerinizi sınırlandırmanıza izin vermiyoruz. Makyaj konusuna gelecek olursak; bu aşamada sağlığınız bizim için her şeyden daha değerli. Bu nedenle sağlığınıza zarar vermeyecek kozmetik ürünler kullanmayı tercih ediyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak, pastel tonlarda ve sade makyaj uygulamaları yaparak doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Saç ve makyajınız bittikten sonra gün boyu kalıcılık için sabitleme işlemleri yapıyoruz ve büyük güne hazırsınız!

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin sizin için en özel günlerden biri olacak düğününüze hazırlanmak için Mert Bıdık Hair Stüdyo ekibini tercih ediyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilir, gelin saçı ve makyajı fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.