Kozan Millet Bahçesi Kültür Merkezi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Çukurova Adana Baro Tesisleri

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Çukurova Nezihe Yalvaç M.T.A.L. Uygulama Oteli

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Adnan Menderes Atosev

100 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Adana’da Düğün ve Nişan Yapılabilecek Sosyal Tesisler

Sosyal tesisler çiftler tarafından özellikle son yıllarda oldukça tercih edilir bir düğün mekanı haline geldi. Özellikle öğretmenevleri en çok tercih edilen tesisler arasında en üst sıralarda yer alıyor. Sosyal tesisler ve öğretmenevleri çiftlere özel indirimler de sunuyor. Öğretmenevlerinde gerçekleşecek düğünler için erken rezervasyon yaptırmanız önemli. Öğretmenevi düğün hizmetinin yanı sıra konaklama hizmeti de sunduğu için size büyük avantaj sağlayabilir. Özellikle düğününüze uzaktan katılacak konuklarınız için oldukça rahat olacaktır.

Sosyal tesisler manzara açısından pek çok seçenek sunuyor. Şehir manzaralı ya da göl manzaralı bir sosyal tesis tercih edebileceğiniz gibi havuz başı imkanı sunan hoş bir sosyal tesis tercihinde de bulunabilirsiniz. Eğer seçiminiz havuz başı düğünden yana ise, mekan süslemeleri konusunda çiçekleri kullanabilirsiniz. Gelin ve damadın misafirlerin karşısına ilk çıktığı ve boy gösterdiği gelin yolunu tamamen çiçeklerle süsletebilir, havuza da rengarenk çiçekler döktürebilirsiniz. Havuz başı düğünlerde tozpembe, beyaz, turkuaz ve su yeşili tonlarında renkler tercih edebilirsiniz. Gelinliğinizi kısa gelinlik modellerinden seçerseniz tam bir yaz gelini havasına bürünebilirsiniz. Masa süslemelerinde de içinde balık olan fanuslar kullanabilirsiniz. Sandalyelere eşinizle kendinizin baş harflerinin olduğu küçük helyum balonlar bağlayabilirsiniz. Ayrıca havuz düğününün atmosferini düğün fotoğraflarınızda kullanın ve bir fotoğraf köşesi hazırlatın. Renkli ışıklarla süslenmiş bir duvar önünde romantik pozlar verebileceğiniz gibi, esprili ve komik bir karikatür çizimlerinin olduğu duvar da yaptırabilirsiniz.

Nişan mekanları için de sosyal tesisleri ve öğretmenevlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle şehir manzaralı bir sosyal tesis tercih ederek, şehrin ışıkları eşliğinde düğüne giden yolda atılacak en önemli adımı atabilirsiniz. Nişanlık olarak balık kesim yırtmaçlı modelleri tercih edebilirsiniz.

Adana’da konseptinize göre aradığınız sosyal tesisleri ve öğretmenevlerini detaylıca inceleyebilir ve ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler