Kuaför Işık

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Kuaför Işık Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Işık Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Işık Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Işık Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Işık Hakkında

2017 yılında kapılarını açtığımız salonda saç tasarımı ve makyaj uygulamaları yapıyoruz. Kuaför Işık markasının çatısı altında kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz. Her gün için güzellik diyen kadınlara Seyhan’da yer alan salonumuzda ihtiyaç duydukları hizmeti sunuyoruz. Arzu ederseniz en özel anlarda da yanınızda oluyor, avantajlı fiyat alternatifleriyle gelin saçı ve makyaj uygulamaları için gelin adaylarını salonumuzda davet ediyoruz.

Salonumuzda hazırlıklara başlamak için ön görüşme ve randevu düzenliyoruz. Bu sayede düğün günü hazırlıklar için sizinle gelen yakınlarınızın sayısını da belirliyoruz. Ancak en önemlisi düğün öncesi imaj değişikliklerini ve yenilenmeyi sağlıyoruz. Bunun için ilk olarak isteklerinizi öğreniyor, seçtiğiniz saç modeli için kesim veya kaynak uygulamaları yapıyoruz. İmajınıza renk katmak da alternatiflerden bir tanesi. Renk değişikliği, ombre, sombre, balyaj gibi renklendirmeleri de bir düşünün deriz.

Seçtiğiniz saç modeli için işlemleri tamamladığımızda, büyük bir özenle düğün günü şıklığınızı tamamlamaya odaklanıyoruz. Gelinlik, düğün konsepti ve tarzınıza göre saç tasarım yapmaya özen gösteriyoruz. Yüz hatlarınıza da uygun bir model olmasına dikkat ediyor, gelinlik yaka detayları ve duvak üzerinde çokça duruyoruz. Gelinlik yaka modeli kapalı modellerde yukarıdan toplu saç modelleri ve topuzları tercih ediyoruz. Açık yakalı gelinliklerle ise modelin yaka kesimine göre faklı alternatifleri değerlendirebiliyoruz. Dilerseniz, şıklığınızı türban tasarımıyla tamamlıyoruz. Duvak, saç ve yüz aksesuarlarını takmayı da ihmal etmiyoruz.

Kuaför Işık Seyhan’da makyaj uygulamalarıyla da gelin adaylarının tercihi oluyoruz. Doğal dokunuşlarla güzelliğinizi ortaya çıkarmak için çalışıyoruz. Tüm bunların yanında talep eden gelin adayları için saç ve makyaj provası da yapabiliriz.

Avantajlı fiyatlarla Adana gelin saçı ve makyajı hizmeti almak isterseniz, Kuaför Işık iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.