Adana Müzik Firmaları

Adana'nın en beğenilen düğün orkestraları, dj'leri ve en iyi müzik firmaları Düğün.com'da! Oturduğun yerden firmaları incele, fiyatları hakkında bilgi edin!

6 Firma Listeleniyor

Çukurova

Kent Orkestrası Adana

Kent Orkestrası Adana

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Açık Havada Performans

Özellikler

27 7 2

Merkez

Laylilom.com

İsminize özel şarkınız laylilom’da 8.90 TL 'den başlayan fiyatlarla sizi bekliyor. Hemen alıp, hemen indirebilirsiniz. Dokunaklı bir kına türküsü mü istersiniz, yoksa romantik bir dans şarkısı mı?...

500 TL'den az

Min. Fiyat

Kendi Müzik Listesini Oluşturma

Özellikler

3 6

Çukurova

Grup Armoni

Grup Armoni; düğün, davet, lansman, kokteyl gibi bireysel ve kurumsal etkinliklerinizde en kaliteli müzik ve müzik organizasyon hizmetlerini sunmayı amaçlamış genç-dinamik ve yetenekli müzisyenlerden.

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

31 7 11

Seyhan

Grup Es Müzik ve Ses Işık Sistemleri

ES müzik ailesi olarak, Müzik Organizasyonu, ses,ışık ve sahne hizmetleri vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılayacak şekilde hizmet yelpazesini her geçen gün genişletmekteyiz..

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

%40 13 6 3

Çukurova

Uğurcan Kazan Project

Uğurcan Kazan Project; Müzik eğitimini tamamlayıp, uzun yıllar Türkiye’nin bir çok farklı şehrinde sahne alan Uğurcan Kazan tarafından kurulmuştur. Davet, kokteyl, lansman, balo, resepsiyon...

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

HEDİYE 6 7 1

Merkez

Pastel Orkestrası

Pastel Orkestrası, dinamik ve enerjik kadrosuyla eğlenceyi ön planda tutan, organizasyon ve sahne sanatları alanında en doğru çözümü sunan profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Kongre, bayi...

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

11 9

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle

Düğün hazırlığı yaparken atlamamanız gereken önemli konulardan biride düğün müziği. Düğün müziklerine karar verdiniz mi? Sizin için en özel şarkıyı ilk dans müziğiniz olarak mı kullanacaksınız, peki giriş müziği olarak hangisini kullanacaksınız? Düğün müziklerine karar vermek ve bir liste oluşturmak için uzman görüşlerine de ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Peki, düğün müziklerinizi icra edecek orkestra veya dj kim olacak! Düğün mekanınıza uygun olarak bir orkestra mı yoksa dj ile mi çalışacaksınız önce buna karar vermelisiniz. İkinci adımda ise sizler için bir araya getirdiğimiz Adana’nın düğün müzik grupları ve dj’lerini inceleyerek kolayca müzik firmanızı seçebilirsiniz.