Müzik

Adana Düğün Müziği Firmaları

Oğuz Düşünmez After Concept
2. yıl
Çukurova
21 saatte cevap verir

Düğününüz, nişanınız ve özel davetleriniz için Adana orkestra kiralama ihtiyacınızı Oğuz Düşünmez After Concept ile gidermek ister misiniz? 2009 yılından bu zamana kadar müzik sektöründeki...

20.000-30.000 TL
İncele
Melodi Band Orkestrası
5,0
(13 Yorum)
Seyhan

Notaların dansıyla kalplerimize ritim bulduran müzik grubu, 2023 yılında Melodi Band Orkestrası adı altında müziğin, aşkın, romantizmin sesi olmaya başladı.2008 senesinden beri müzik piyasasının...

10.000-20.000 TL
İncele
Diamond Orkestra
5,0
(7 Yorum)
Çukurova

Düğün davetinde akıllardan silinmeyecek bir müzik ziyafeti yaşamak isteyenler Diamond Orkestra’yı tercih ediyor. 18 yılı aşkın bir süredir sahnedeyiz ve muhteşem performanslarımız sayesinde en...

20.000-30.000 TL
İncele
Adana Kent Orkestrası
2 Yorum
2. yıl
Çukurova
6 saatte cevap verir

Adana Kent Orkestrası, 2013 yılından itibaren müzik sektöründe aktif bir şekilde varlığını sürdürmekte olup, uzun yıllara dayanan deneyimleriyle kendisini öne çıkarmakta. Müzik alanındaki kapsamlı...

30.000-40.000 TL
İncele
Powerband
5,0
(6 Yorum)
2. yıl
Çukurova
1 saatte cevap verir

Düğününüzde dinamik, eğlenceli ve zengin repertuvarı olan bir orkestranın sahne almasını istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Powerband olarak 2016 yılından bu yana Adana düğün müzik grupları...

50.000-75.000 TL
İncele
Nova Grand Orkestrası
5,0
(5 Yorum)
Seyhan
4 saatte cevap verir

17 yıllık tecrübesiyle Nova Grand Orkestrası, eğlencenin doruklara çıkacağı, düğününüzün her anından keyif almanızı sağlayacak şarkılarıyla yanınızda oluyor. 2019 yılından beri Adana düğün...

30.000-40.000 TL
İncele
Uzex Orkestrası
Çukurova
0 saatte cevap verir

Uzex Orkestrası, uzun yıllardır önemli gün ve organizasyonların müzik konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyor. Eğlence sektörünün odak noktasında bulunuyor ve şehrin her bölgesinde hizmet veriyor....

İncele
Grup Es
5,0
(4 Yorum)
3. yıl
Seyhan

2007 yılından beri müzik sektöründe tecrübe kazanan ekibimizle 2015 yılında Grup Es Adana’yı kurduk. Uzun yıllardır sektördeki deneyimimiz sayesinde, müşterilerimize en iyi hizmeti sunma konusunda...

50.000
40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Merkez Tarık Sezer Orkestrası

75.000 TL'den fazla

Adnan Menderes Mega Grup

30.000-40.000 TL

Merkez Feedback Plus Müzik Organizasyon

75.000 TL'den fazla

Seyhan Miraç Organizasyon

10.000-20.000 TL

Merkez Q Band Müzik Orkestra

10.000-20.000 TL

Çukurova DJ Uğur Yıldırım Wedding

40.000-50.000 TL

Çukurova Uğurcan Kazan Project

30.000-40.000 TL

Çukurova Grup Armoni

75.000 TL'den fazla

Seyhan AG Band

10.000 TL'den az

Merkez Nota Band Organizasyon

10.000-20.000 TL

Çukurova Sabri Gelicili

30.000-40.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Adana’da Düğün Müziğine Alternatif Tercih: Profesyonel DJ'ler

Düğün hazırlığı yaparken atlamamanız gereken önemli konulardan biri de düğün müziği. Düğün müziklerine karar verdiniz mi? Sizin için en özel şarkıyı ilk dans müziğiniz olarak mı kullanacaksınız, peki giriş müziği olarak hangisini kullanacaksınız? Düğün müziklerine karar vermek ve bir liste oluşturmak için uzman görüşlerine de ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Peki, düğün müziklerinizi icra edecek orkestra veya DJ kim olacak! Düğün mekanınıza uygun olarak bir orkestra mı yoksa DJ ile mi çalışacaksınız önce buna karar vermelisiniz. İkinci adımda ise sizler için bir araya getirdiğimiz Adana’nın düğün müzik grupları ve dj’lerini inceleyerek kolayca müzik firmanızı seçebilirsiniz.

Adana Düğün DJ’lerinden Unutulmaz Performanslar

Deneyimli bir DJ’in düğün gününüzü unutulmaz yapıp doyasıya eğlenmenizi garantilemeye çalışacağını söylemek yanlış olmaz. Çalma listelerinde en sevdiğiniz parçalara yer vererek düğününüzün tamamen sizin zevklerinize uyumlu geçmesini sağlayabilirler. Performanslarında kullandıkları ses ve ışık ekipmanları ile profesyonel bir hizmet sağlayan DJ'ler son yıllarda gittikçe daha da popüler bir seçenek haline geliyor.

Adana Düğün DJ Fiyatları

Adana'da düğün DJ fiyatlarının birçok faktöre bağlı olarak değiştiğini söyleyebiliriz. Bu faktörler arasında DJ’in kullandığı ekipmanlar, performans süresi DJ’in deneyimi ve profesyonelliği ile popülerliği yer alıyor. Bir DJ ile anlaşmadan önce hangi hizmetleri almak istediğinizi ve hangi özelliklerden faydalanmak istediğinizi kesinleştirmenizde fayda var.

Kriterlerinize ve bütçenize uyan bir DJ bulabilmek için bulunduğunuz sayfada yer alan filtrelerden faydalanabilirsiniz. Minimum fiyat alanından istediğiniz fiyat aralığını seçerek Adana'daki DJ lerden bütçenize hitap edenlere sıralayabilirsiniz. Talep edeceğiniz ekstra hizmetler, örneğin performans süresinin artırılması, ücretin artmasına neden olacaktır.

Adana Düğünleri Canlı Müzikle Daha Keyifli

Canlı müzik deyince akla ilk olarak orkestralar ve bando takımları geliyor. Düğünlerin vazgeçilmezi olan orkestralar ve bando takımları geniş ekiplerden oluşup deneyimli müzisyenlere yer veriyor. Düğününüzün her bölümünde canlı müzikten faydalanabilirsiniz. Örneğin gelin alma töreninde bando takımları size eşlik edebilir. Geleneksel davul zurna ikilisi gibi enstrümanlarla en sevdiğiniz parçaları çalabilirler.

Düğün orkestrası deyince aklınıza hemen klasik müzik gelmesin. Sadece klasik müzik değil, pop, latin, jazz, rock gibi farklı birçok müzik türünde performans sergileyebiliyorlar, bir orkestra ile anlaşmadan önce repertuarlarına göz atabilir, sizin sevdiğiniz parçaları çalıp çalmadıklarına bakabilirsiniz.

Adana Düğün Orkestraları ve Fiyatları

Adana'daki düğün orkestralarının fiyatlarını etkileyen farklı faktörler bulunuyor. Örneğin daha deneyimli orkestralar daha yüksek ücretler talep edebiliyorlar. Aynı zamanda orkestralar farklı boyutlarda geldiğinden, ekibinde daha çok müzisyen bulunan orkestralar daha yüksek maliyete sahip oluyorlar. Performans süresi de etkili bir unsur olduğundan daha uzun performanslar için daha yüksek ücretler söz konusu oluyor.

Hafta sonları ve özel günlerde orkestralara daha fazla talep olduğundan.Bu dönemlerde daha yüksek ücret talep edebiliyorlar. Aynı zamanda düğünün mekanının uzaklığı ve konumu ulaşım masraflarını artıyorsa, orkestra daha yüksek bir ücret talep edebiliyor. Tüm bunlara ek olarak repertuarlarına eklemelerini istediğiniz özel bir parça gibi istekleriniz ekstra hizmete dahil olup ekstra ücret anlamına gelebiliyor.

Adana Düğünleri İçin Düğün Müziği Seçim Rehberi

Öncelikle bir çift olarak aranızda sizin için önemli olan parçaları düşünebilirsiniz. “Bizim şarkımız” dediğiniz parçalar varsa bunları türüne göre “düğüne giriş” gibi zamanlarda çalmayı düşünebilirsiniz. Ardından, sevdiğiniz parçaları hem dans türüne uygun hem de yemek vaktine uygun olmak üzere gruplandırılabilir ve bunlardan bir liste çıkarabilirsiniz.

Sonrasında da anlaşacağınız DJ, orkestra veya bando takımına bu listeyi verebilir, onların da önerileriyle beraber listeyi düzenleyebilirsiniz. Eğer bir orkestra ile çalışacaksanız repertuarlarına dahil olan şarkılar seçmenizde fayda var. Çünkü repertuara dahil olmayan parçaları ekletmek istemeniz ek hizmetlere dahil olabiliyor.

Adana Düğünleri İçin Müzik Listeleri: En Popüler Parçalar ve Oyun Havaları

Hem yerel hem de yabancı şarkılar arasından en sevdiğiniz parçalara düğününüze yer verebilirsiniz. Adana’da bulunan DJ, orkestra ve bando takımları bölgenin en popüler parçalarına oldukça hakimdir. Bu sebeple düğününüzde çalacak olan şarkıların listesi için anlaşacağınız firmaya danışabilir, listeyi onlarla beraber hazırlayabilirsiniz. Düğününüzün farklı bölümleri için farklı türde müziklere yer verebilirsiniz. Örneğin, düğün girişi için ayrı, dans zamanı için ayrı türde şarkılar seçilebilir. Tüm bunlar için bu alanda uzmanlaşmış olan müzisyenlere güvenebilirsiniz.

Adana’da Gelin Alma’dan Düğün Dansına: Adana Düğün Müzik Grupları

Gelin alma denince akla ilk gelen müzik ekibi genellikle bando takımı oluyor. Bando takımları geleneksel olarak gelini evden alma törenine davul zurna gibi enstrümanlarla eşlik ediyorlar. En enerjik parçalarla beraber düğün gününüzün eğlenceli bir başlangıç yapmasına yardımcı oluyorlar. Ardından düğün dansı gibi düğünün farklı bölümlerinde de yine bando takımı ile doyasıya eğlenebiliyorsunuz.

Adana'da bulunan bando takımlarına göz atmak için bulunduğunuz sayfada yer alan filtrelerden faydalanabilir. Performans türü alanından düğün bandosu seçeneğini seçebilirsiniz. Bu sayede Adana’da yer alan düğün bandosu ekiplerini sıralayabilirsiniz. Kriterleriniz doğrultusunda arama yaparak bulunduğunuz sayfada yer alan filtreler sayesinde zaman kazanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Adana Düğün Müziği Hizmetleri İçin Teklif Alın

Adana’da düğününüzde müzik hizmeti alırken hem zevklerinize hem de bütçenize uygun bir firma bulmanızda fayda var. Bunun için bulunduğunuz sayfada yer alan filtrelerden faydalanabilir, minimum fiyat alanından seçim yaparak istediğiniz fiyat aralığındaki ekipleri görüntüleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan müzik grupları ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Unutmayın ne kadar çok firmadan fiyat teklifi alırsanız bütçenize uygun bir firma ile karşılaşmanız o kadar mümkün olacaktır.

Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler

Adana Düğün Orkestraları, DJ ve Müzik Grupları - Sıkça Sorulan Sorular

 • Adana düğün orkestra fiyatları ne kadar?
  Adana düğün orkestra fiyatları ortalama 30.000-40.000 TL aralığından başlamaktadır.
 • Adana düğün müzik grubu fiyatları ne kadar?
  Adana düğün müzik grubu fiyatları ortalama 30.000-40.000 TL aralığından başlamaktadır.
 • Adana düğün DJ fiyatları ne kadar?
  Adana düğün DJ fiyatları ortalama 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.
 • Adana şehrinde en popüler düğün müziği türleri nelerdir?
  Düğün.com'da Adana şehri özelinde Türkçe/Yabancı Pop türünde 17, Oyun Havaları türünde 16, Türk Halk Müziği türünde 14, Türk Sanat Müziği türünde 14 ve Rock türünde 13 adet firma hizmet vermektedir.