Sal10 Hair Chefs

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Sal10 Hair Chefs Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Sal10 Hair Chefs Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sal10 Hair Chefs Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sal10 Hair Chefs Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Sal10 Hair Chefs Hakkında

Hayatınızda yepyeni bir hikaye yazmaya başladığınız bu muhteşem günde, hikayenizin baş kahramanı olarak sizi muazzam bir şekilde hazırlıyoruz. Bu eşsiz günde, en iyi halinizle misafirlerinizin karşısına çıkmanız için çabalıyoruz. Sal10 Hair Chefs Adana ailesi olarak, şimdiye kadar pek çok gelinin heyecanına ortak olduk ve güzel hislerini paylaştık. Salonumuzda ağırladığımız her gelin, bize yeni bir şey öğretti. Bu da, her geçen gün kendimizi geliştirmemiz için bize yol gösteriyor.

Ömrünüz boyunca belki bir kez yaşayacağınız bu deneyim için biz de çok heyecanlıyız. Gözlerinizdeki ışıltıyı ortaya çıkarmak için, ekibimizle birlikte elimizden geleni yapıyoruz. Tarzınıza en uygun saç ve makyaj modelini oluşturmak için çaba gösteriyoruz. Her aşamada sizinle fikir alışverişinde bulunuyoruz.

İlk olarak, düğünden önce sizinle bir prova tarihi belirliyoruz. Düğün konseptinize, gelinliğinize ve karakterinize en uygun şekilde hazırlamak için kolları sıvıyoruz. Eğer saç aksesuarı kullanacaksanız, modeli buna göre belirliyoruz. Gelin tacı tercih ederseniz de enseden veya yukarıdan sıkı toplanmış saçları öneriyoruz.

Saçınızı istediğiniz gibi taradıktan sonra makyajınıza geçiyoruz. Bizim tercihimiz, doğal tonlardan yana oluyor. Elbette, günlük hayatta kullandığınız makyajdan farklı bir makyaj yapıyoruz. Öncelikle, cildinizi makyaja hazır hale getiriyoruz. Sonrasında, ten renginize uygun bir fondötenle işe başlıyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştirdikten sonra, toprak renkleri kullanacağımız göz makyajınıza geçiyoruz ve sizi etkileyici bakışlara kavuşturuyoruz. Son olarak, ten renginize uygun bir rujla da makyajınızı noktalıyoruz.

Saçınızın ve makyajınızın gece boyu kalıcı olması için özel spreyler kullanarak, güzelce sabitlenmesini sağlıyoruz.

Adana Seyhan kuaför salonları arasında, her geline verdiğimiz ayrı önemle farkımızı korumaya devam ediyoruz. Kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde, kendinizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.