Salon Frapane

E-posta Gönder

  • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Salon Frapane Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Salon Frapane Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Salon Frapane Sık Sorulan Sorular

Salon Frapane gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Salon Frapane gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Salon Frapane gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Salon Frapane gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Salon Frapane şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Salon Frapane şehir dışında hizmet vermiyor.


Salon Frapane ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Salon Frapane ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Salon Frapane Hakkında

Salon Frapane’ye heyecanlı bir gelin adayı olarak girip kusursuz bir gelin olarak çıkmak ister misiniz? Sağlayacağımız imkanlar doğrultusunda sizi hayal ettiğiniz görünüme kavuşturuyor, düğününüzde tüm sevdiklerinizi etkileyeceğinizin garantisini veriyoruz.

Adana’da faaliyet göstermeye başladığımız ilk andan beri gelin adaylarının memnuniyetini esas alıyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trend ve konseptlere hakim olarak bizi tercih eden herkesin taleplerini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Adana’nın en iyi kuaförü olmak için çıktığımız bu yolda, en değerli şey olan güveninize layık olmak için titizlikle çalışıyoruz.

Saç ve makyaj konusundaki uzmanlığımızı bugüne kadar sayısız gelin adayımızda gösterdik. Bizi tercih eden istisnasız herkesin salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrıldığının garantisini verebiliriz. Bunun en büyük sebebi ise; farklı model ve isteklere yanıt verebiliyor olmamız! Gelin saçının her sene değişen farklı modelleri bulunuyor. Her gelin adayı ise farklı modeller tercih ediyor. Biz de bu geniş seçenekler içinde çiftlerimize pek çok model öneriyoruz. Bunu yaparken saç yapısına, uzunluğuna, yüz hatlarına, makyajına, gelinliğine ve bunun gibi önemli pek çok detaya dikkat ediyoruz. Örgü, at kuyruğu ya da açık saç modelleri tasarlıyoruz. Klasik saç modelinden vazgeçemeyenler için ise özel topuzlar hazırlıyoruz.

Makyajınız için de aynı yolu izliyoruz. Önce istek ve beklentilerinizi öğreniyor, tarzınıza göre seçenekler sunuyoruz. Günün sonunda aslında kendi görünümünüzü kendiniz belirlemiş oluyorsunuz. Bizim sadece yaptığımız; sizin güzelliğinizi ortaya çıkarmak!
Bizi Adana kuaförlerinden farklılaştıran hizmetlerimiz saç ve makyajla da sınırlı kalmıyor. Manikür, pedikür, lazer epilasyon ve micro blading gibi bakım işlemlerinde de profesyonelliğimizi hissediyorsunuz. Aldıkları eğitimler ve sahip oldukları tecrübeler sayesinde ekibimiz sizi tepeden tırnağa değiştirecek, güzelliğinizi ortaya çıkaracak!

Eğer siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kurtuluş Mah.Koza Apt.Adana Müzik Merkezi Yanı Seyhan Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.