• Min. Fiyat
    2.500-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Saloon Raba Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500-5.000 TL

Saloon Raba Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Saloon Raba Sıkça Sorulan Sorular

Saloon Raba ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Saloon Raba ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Saloon Raba şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Saloon Raba şehir dışında hizmet vermiyor.

Saloon Raba gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Saloon Raba gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Saloon Raba gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Saloon Raba gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500-5.000 TL aralığındadır.

Saloon Raba Hakkında

Rüyaları süsleyen bir gelin olmak istiyorsanız işinde uzman ve isteklerinizi iyi analiz edecek bir ekiple çalışmalısınız. Adana’da hizmet verdiğimiz Saloon Raba’da bugüne kadar çok sayıda gelini ağırlayarak her şeyin sorunsuz ilerlediği keyif dolu bir düğüne hazırlık süreci yaşatıyor, birbirinden güzel saç ve makyaj uygulamaları yapıyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte uzun zamandır hizmet hayatında varlığımızı sürdürüyoruz. Adana kuaförleri arasında başarımızdan söz ettirerek gelinler arasında çok tercih edilen kuaför salonlarında biriyiz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma benimsiyoruz.

Düğününüz öncesi sizi kuaför salonumuzda tüm misafirperverliğimizle ağırlıyoruz. Samimi bir atmosferde ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, hayallerinizi, beğendiğiniz saç ile makyaj stillerini uzun uzun konuşuyoruz. Ekibimizle birlikte yaptığımız çalışmalardan örnekler göstererek hizmet kalitemize dair fikir edinmenizi sağlıyoruz. Kuaför salonumuzun içerisinde bulunan çalışanlarımızla sizi tanıştırıyor ve kimlerden hizmet alacağınız konusunda sizi aydınlatıyoruz.

Düğünlerin konseptlerine ve gelinlik modellerine göre saç ile makyaj stilleri de değişiklik gösteriyor. Açık alan düğünlerinde daha uçuşan gelinlik modelleri tercih edildiği için saçlar açık, rahat ve özgür stillerle süsleniyor. Uzun kıvırcık bukleler, kırık fön yapılmış dağınık topuzlar ve örgü modeller uygulanabiliyor. Balo salonu düğünlerinde ise kabarık gelinlikler tercih edildiği için saç stilleri de aynı oranda daha ihtişamlı oluyor. Kalın maşa yapılmış su dalgaları, taç takılmış sıkı topuzlar fazlaca kullanılıyor.

Makyaj kısmında ise Saloon Raba olarak doğallıktan yanayız. Koyu tonlardan ziyade aydınlık görünüm verecek makyajları tercih ediyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak cilt yapınızı koruyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştirerek etkili bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.

Adana gelin saçı ve makyajı yapan kuaförleri ile bilinen illerden biri olduğu için siz de bu yerler arasında hizmet veren Saloon Raba’nın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerindeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Gürselpaşa Mah. Gülbahar My Home Yanı Hilal Life Altı Zemin Kat Adana

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.