Saloon Ali & Kübra Hair Make Up

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Saloon Ali & Kübra Hair Make Up Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Saloon Ali & Kübra Hair Make Up Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Ali & Kübra Hair Make Up Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Ali & Kübra Hair Make Up Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Saloon Ali & Kübra Hair Make Up Hakkında

Adana’da olacak düğününüz için saç ve makyajınızı yapacak profesyonel bir ekip arıyorsanız; doğru yerdesiniz! Her türlü saç bakımı, en özgün saç modelleri ve en doğal gelin makyajı stillerimizle heyecanınıza ortak olmak için Saloon Ali & Kübra Hair Make Up olarak hizmetinizdeyiz.

Peki neler yapıyoruz?

Sürecimiz form üzerinden bizimle iletişime geçmenizle başlıyor. Yaptığımız kısa bir görüşmeden sonra sizi daha yakından tanımak istiyoruz ve salonumuza davet ediyoruz. Randevulaştığımız tarihte sizi samimi ve sıcak bir ortamda karşılıyoruz. Daha sonra hemen sizin için uygun olacak saç modellerini değerlendirmeye başlıyoruz. Bu aşamada belirli kriterleri göz önünde bulunduruyoruz; gelinliğinizi yakasını, saç yapınızı hatta düğün mekanınızın özelliklerini bile inceliyoruz. İstiyoruz ki her detay birbiriyle uyumlu olsun ve siz işlemleriniz bitip salonumuzdan ayrılırken yüzünüzdeki tebessümün sebebi olalım! Aklında herhangi bir model olmayan gelin adaylarımıza tavsiyelerde bulunduğumuzu da belirtelim.

Doğal gelin saçı modellerinden seçim yaptıktan sonra sıra geliyor makyaj stilinizi belirlemeye. Bu aşamada en önem verdiğimiz şey sağlığınız. Bu nedenle kaliteli kozmetik ürünleri kullanmaya özen gösteriyor, özel dokunuşlarımızla güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. İsteklerinizi önemseyen makyözümüz, en sevdiğiniz renkleri kullanarak yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak uygulamalar yapıyor.

Makyaj ve saç modelinize düğünden önce karar verdiğimizden, çok fazla zaman kaybı yaşamadan düğününüze hazır hale geliyorsunuz. Bu nedenle planlama yapmak için düğünden önce salonumuza gelmeniz çok önemli. Eğer bizden memnun olarak ayrılan gelin adaylarımızın arasında siz de yerinizi almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin!

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Adana kuaför arayışınızı sonlandırmak için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.