Çağla Güzellik & Saç Tasarım Merkezi

E-posta Gönder

  • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın


Çağla Güzellik & Saç Tasarım Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Çağla Güzellik & Saç Tasarım Merkezi Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Çağla Güzellik & Saç Tasarım Merkezi Sık Sorulan Sorular

Çağla Güzellik & Saç Tasarım Merkezi gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Çağla Güzellik & Saç Tasarım Merkezi gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Çağla Güzellik & Saç Tasarım Merkezi gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Çağla Güzellik & Saç Tasarım Merkezi gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Çağla Güzellik & Saç Tasarım Merkezi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Çağla Güzellik & Saç Tasarım Merkezi şehir dışında hizmet vermiyor.


Çağla Güzellik & Saç Tasarım Merkezi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Çağla Güzellik & Saç Tasarım Merkezi ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Çağla Güzellik & Saç Tasarım Merkezi Hakkında

Adana’da hizmet verdiğimiz Çağla Güzellik ve Saç Tasarım’da uzun yıllardır çok sayıda gelini ağırlayarak düğünleri için hayal ettikleri görünüme kavuşmalarına aracılık yapıyoruz. Saç kesiminden, saça şekil vermeye kadar aklınıza gelen her ayrıntıyla ilgilenerek bir kuaför salonundan bekleyebileceğiniz tüm hizmeti sağlıyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalıştığımız kuaför salonumuz içerisinde size özel hizmet içerikleri oluşturuyoruz. Alanımızda moda olan trendleri takip ediyor ve gerekli malzemeleri salonumuzda bulunduruyoruz. Düğün, kına gecesi ve nişan gibi hayatınızı etkileyen önemli anlarda size destek oluyoruz.

Düğün öncesi sizi Çağla Güzellik Salonu’nda ağırlayarak düğünüze ve tarzınıza dair bilgiler öğreniyoruz. Yaptığımız saç tasarım örneklerini de sizinle paylaşarak hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Düğün gününüzde sevdiklerinizle aynı anda hizmet alabileceğiniz salonumuz içerisinde kaç kişilik bir ekiple geleceğinizi de önceden öğrenerek gereken notları alıyoruz. Gelinlik modeliniz ve yüz hatlarınız doğrultusunda size özel bir saç ve makyaj tasarımı belirliyoruz. Eğer saçlarınız kısaysa kaynakla uzatabiliyor, düğün öncesi farklı bir imaja bürünmek isterseniz boyalarımızla yardımcı oluyoruz. Topuzlar, maşalar, örgüler ve salık modeller içerisinde kendinize en yakın bulduğunuz tarzı ustaca yaparak tacınızı takıyoruz.

Makyaj konusunda ise yine saçınızda olduğu gibi alanında deneyimli kişilerle çalışıyoruz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak bir makyaj yapıyoruz. Kaşlarınızı kalemle belirginleştiriyoruz. Bakışlarınızın etkileyici olması için buğulu, gölgeli ya da kedi stili makyajları uyguluyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak hem cildinizi koruyor hem de makyajın uzun süre cildinizde kalmasını sağlıyoruz.

Siz de Adana kuaförleri arasında yer alan Çağla Güzellik ve Saç Tasarım’ın hazırladığı gelinlerden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

  • Adres:

    Atatürk caddesi Fehiman eczanesi karşısı Bekir Sapmaz apt. Kat:2 Seyhan/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.