Adana Düğün Fotoğrafçıları

Tek bir tıkla Adana'nın en iyi düğün fotoğrafçılarını ve portfolyolarını incele! Beğendiklerinle hızlıca iletişime geç ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Berk Günal Coşman Photography Studio

Seyhan

Berk Günal Coşman Photography Studio

Fotoğrafçılığı, çok uzun yıllardır profesyonel ve aynı zamanda da tutkuyla bağlı olarak icra ediyoruz. Siyah beyaz dönemlerden renkli dünyaya geçilmesine ve sonrasında da dijital döneme gelene...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

75 3 3
İncele
Esnek sözleşme Emre Yüzer Fotoğrafçılık

Seyhan

Emre Yüzer Fotoğrafçılık

Düğün çekimleriniz için Adana fotoğrafçıları arasında bir karar vermek üzereyseniz, bendeniz Emre Yüzer ile de tanışmalısınız. 2019 yılı itibarıyla sektörde 16. yılımı dolduruyorum ve işimi her...

7 yorum

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

172 1 7
İncele
İmparator Fotoğraf

Yüreğir

İmparator Fotoğraf

Birbirinden hoş fotoğraf kareleriyle özel günlerinizi ölümsüz anılara dönüştürerek size profesyonel bir çekim hizmeti sunuyoruz. Kalitenin adresi olduğumuz İmparator Fotoğraf isimli markamızla...

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

4
İncele
Esnek sözleşme İbrahim Işık Fotoğraf Stüdyosu

Seyhan

İbrahim Işık Fotoğraf Stüdyosu

2005 yılından bu yana profesyonel olarak fotoğrafçılık yapıyor ve bu alanda sektörel anlamda büyük bir kitleye hitap ediyor. Adana menşeili bir firma olarak çok yönlülüğümüz ve elde ettiğimiz...

4 yorum

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%21 indirim 298 4 3
İncele
Esnek sözleşme Mert Kuruoğlu Creative Studio

Çukurova

Mert Kuruoğlu Creative Studio

Hayalini kurduğunuz düğününüzü birbirinden güzel fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet!” ise sizi Mert Kuruoğlu’nun objektifiyle tanışmaya davet ediyoruz. Mert...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

50 7
İncele
Liza Fotoğrafçılık

Çukurova

Liza Fotoğrafçılık

1975 yılından beri hizmet veren köklü bir işletme olarak şehrin en bilinen, tanınan ve güvenilen firmalarından biriyiz. Bugün bir marka haline gelen Liza Fotoğrafçılık Adana’nın fotoğraf sektörüne...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Hediye 50 7 18 6
İncele
Ümit Fotoğrafçılık

Kozan

Ümit Fotoğrafçılık

2005 yılından beri hayatınızın en değerli anlarından harika hatıralar oluşturuyoruz. 3 kişiden oluşan profesyonel ekibimizle yaşadığınız tüm heyecanı, eşinizle birbirinize olan büyük aşkınızı ve...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

50
İncele
Esnek sözleşme Adana Düğün Belgeseli

Seyhan

Adana Düğün Belgeseli

2012 yılında amatör olarak başladığımız bu yola şu anda profesyonel olarak devam ettiğimizi belirtmek istiyoruz öncelikle. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte biz de kendimizi geliştirdik ve her...

10 yorum

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

41 5 10
İncele
Esnek sözleşme İlkim Fotoğrafçılık

Seyhan

İlkim Fotoğrafçılık

2002 yılından bu yana üstün ve güvenilir hizmet kalitesiyle faaliyet göstermekteyiz Profesyonel makineler ile düğün, nişan, kına, sünnet, albüm çekimleri, hikaye ve doğum çekimleri gibi bireysel...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

3 taksit 50 9 10 3
İncele
Esnek sözleşme Stüdyo Gökhan Vip

Yüreğir

Stüdyo Gökhan Vip

Aşkınızı “Evet!” cevabınızla ölümsüzleştirdiğinizi biliyoruz. Peki birbirinden güzel fotoğraf kareleriyle de unutulmaz kılmak ister misiniz? Adana’da hizmet verdiğimiz Stüdyo Gökhan Vip içerisinde...

6 yorum

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Hediye 50 6
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, <a href="/">Düğün.com</a>'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları

Adana Düğün Fotoğrafçıları

Adana düğün fotoğrafçıları, yeni evlenecek çiftlerin bu özel dönemlerini en güzel haliyle hatırlamaları için hizmet veriyor. Adana’da düğün fotoğrafı çektirebileceğiniz çok sayıda firma bulunuyor. Bu ekipler dış çekim ve stüdyo fotoğrafçılığı yapıyor. Ancak son dönemlerde dış çekim Adanalı çiftler tarafından daha çok tercih ediliyor. Şehrin yeşil bölgelerinde ve deniz / baraj kenarı gibi noktalarında çekim yaptıran birçok çiftle karşılaşabiliyorsunuz.

Adanalı fotoğrafçılar, çiftlere özel düğün paketleri hazırlıyor. Bu paketlerin içerisinde dış çekim, düğün albümü, iki adet aile albümü ve kanvas tablo hizmetleri bulunuyor. Talepler doğrultusunda paketlere ekleme çıkarma yapabiliyor. Bazı firmalar standart paketlerine save the date veya düğün klibi gibi hizmetleri de dahil edebiliyorlar.

Adana’da anlaştığınız düğün fotoğrafçısıyla önceden toplantı yapıyorsunuz. Nasıl bir albüm oluşturmak istediğinizi, çekimin nerede olmasını talep ettiğinizi ve diğer detayları paylaşıyorsunuz. Onlar da sizi istekleriniz doğrultusunda yönlendiriyorlar. Sonrasında düğün günü veya düğün tarihinden başka bir gün içerisinde çekimleriniz yapılıyor. Çekim bittikten sonra da ortalama 4 hafta içerisinde tüm fotoğraflarınızın dijital halini ve albümlerinizi teslim ediyorlar.

Firmalarla görüşmeye başlamadan önce çekim mekanlarıyla ilgili bilgi edinmek isterseniz, Adana'da düğün fotoğrafı için ideal mekanlar yazımızı okuyabilirsiniz.

Ankara’daki fotoğrafçılar düğün dışında nişan töreni, kına gecesi, bekarlığa veda partisi gibi özel etkinlikler için de çekim yapabiliyorlar. Hatta dilerseniz organizasyon mekanına çağırarak, orada da çekim yapmalarını talep edebiliyorsunuz.

Adana Dış Çekim Fotoğrafçılarının Hizmetleri

Adana’daki fotoğrafçılar, çiftlere temel olarak dış çekim hizmeti veriyor. Bu çekimler genelde iki saat sürüyor ve çiftin talebi doğrultusunda süre artabiliyor. Dış çekimin yanı sıra verdikleri hizmetler ise şöyle:

Düğün Hikayesi: Düğün gününüzde sabah hazırlığınızdan başlayıp, organizasyondaki ilk dansınıza kadar devam eden çekimler düğün hikayesi olarak adlandırılıyor. Adana düğün fotoğrafçıları da tüm gün her anınızı videolar ve karelerle ölümsüzleştiriyorlar. Sonrasında da çektikleri en güzel anları derleyerek 4-5 dakikalık bir düğün hikayesi videosu oluşturuyorlar.

Save The Date: Düğün tarihinizi çektirdiğiniz profesyonel fotoğraf ve videolarla sosyal medyadan duyurmaya ne dersiniz? Fikir hoşunuza gittiyse Adana düğün fotoğrafçılarının da save the date çekimi yaptığını bilmenizde fayda var.

Trash The Dress: Deniz kenarında kumlara dilediğiniz gibi uzanabileceğiniz, denize girebileceğiniz bu çekim türü sayesinde özgürce poz verebilirsiniz. Trash the dress çekimlerini düğün tarihinizden başka bir gün içerisinde ve özel olarak aldığınız elbise eşliğinde yapmaya özen gösterin. Zaten anlaştığınız Adana düğün fotoğrafçısı da sizi bu konuda bilgilendirecektir.

Düğün Albümü: Adana fotoğrafçıları, çiftlere birbirinden farklı kalite ve modelde albüm seçenekleri sunuyor. En güzel fotoğraflarınız, seçeceğiniz albümlere basılıyor.

Instagram Videosu: Son zamanlarda evlenen yakınlarınızın sosyal medya hesaplarına bir dakika süren düğün videoları eklediklerini görmüşsünüzdür. İşte Instagram hesabınıza paylaşabileceğiniz videoya siz de sahip olabilirsiniz.

Adana Düğün Fotoğrafçısı Seçerken Dikkat Edilecekler

Adana Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Adana'da düğün fotoğrafçısı fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında seçtiğiniz paketteki hizmetler geliyor. Standart dış çekim ve düğün albümlerinin yer aldığı paketlerden birini seçerseniz uygun fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Ancak ekstra olarak düğün hikayesi, save the date gibi çekimler isterseniz bunların fiyatları yükselteceğini bilmelisiniz.

Seçeceğiniz albümün kalitesi ve yapımında kullanılan malzemeler de fiyatları etkiliyor. Ahşap malzemeli, altın yaldızlarla süslenen, incilerle donatılan düğün albümlerinin fiyatları sade modellere göre daha yüksek oluyor. O nedenle albüm seçimi yapmadan önce hepsinin fiyatını öğrenmenizi öneriyoruz.

Adana düğün fotoğrafçılarına şehir / yurt dışında çekim talebinde bulunursanız, fiyatlandırmalar değişecektir. Bazı ekipler çekim ücreti dışında yol ve konaklamalarının karşılanmalarını isterken; bir kısmı toplam fiyat üzerinden artırma yapıyor.

Siz de firma listesinden beğendiğiniz Adana düğün fotoğrafçılarından fiyat teklifi alabilirsiniz. Böylelikle bütçenize en uygun firmayı bulabilirsiniz.