Damatlık

Adana Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Mekanına Uygun Damatlık Nasıl Seçilir?

En az gelin adayları kadar, damat adayları da düğün günü stillerini yansıtabilecekleri, kendilerine yakışan, başta gelin ile olmak üzere, düğün mekanı ve düğün teması ile uyum içerisinde, doğru kıyafet tercihinde bulunmalılar. Damatlık takım elbise seçerken, kıyafetin kesimi, rengi ve vücudunuzda duruşu çok önemlidir. Kır düğünü yapacaksanız, rahat takım elbiselere yönelmenizi öneririz. Lacivert, bej ve toprak tonları kır düğünleri için oldukça ideal renklerdir. Ayakkabı tercihinizi, kıyafetiniz ile uyumlu loafer bir ayakkabıdan yana yapabilirsiniz. Pantolon askısı, damat yaka çiçeği de kullanabileceğiniz diğer damat aksesuarları olabilir. Eğer pantolon askısı kullanacaksanız, papyon takarak, sempatik bir havaya bürünebilirsiniz.

Eğer düğününüzü bir otelin şık bir balo salonunda yapacaksanız, siyah frak ya da smokin tercih ederek, ortamın ciddiyetine ve şıklığına kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Smokin tercih ediyorsanız, mutlaka ata yaka gömlek giymenizi öneriyoruz. Ata yaka gömlek papyon ile uyumlu, smokin içerisinde çok şık duran bir gömlek türüdür. Aksesuar tercihinizi ise parlak rugan ayakkabılar, kemer, siyah deri kayışlı bir kol saati ve kol düğmelerinden yana yapabilirsiniz. Eğer kuşaklı damatlık giyecekseniz, kemer takmanıza gerek bulunmadığını da belirtelim. Hayalinizde bir kumsal düğünü ile evlenmek varsa, smokin ortama oldukça ağır kaçacaktır. Bunun yerine keten ya da pamuklu kumaştan krem ya da buz mavisi tonlarında, hoş bir takım elbise giyebilirsiniz. Eğer atletik bir vücut yapısına sahipseniz, İtalyan kesim takım elbiseleri özellikle tercih etmenizi öneriyoruz.

Bulunduğunuz sayfa aracılığı ile şehrinizde size en yakın damatlığınızı satın alabileceğiniz firmaları listeleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz firmalardan fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları