Stil Kuaför Ömer

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Stil Kuaför Ömer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Stil Kuaför Ömer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stil Kuaför Ömer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Stil Kuaför Ömer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Stil Kuaför Ömer Hakkında

Düğününüz hayatınızın dönüm noktası ve sizin için bu kadar özel bir günde Stil Kuaför Ömer olarak biz de hassasiyetle çalışıyor, tüm imkanlarımızı istek ve beklentilerinize göre sunuyoruz. Salonumuzun kapısından içeriye girdiğiniz ilk anda kaliteyi hissedecek, sizi buradan uğurlarken de hayallerinizdeki gelin olmanızı sağlayacağız.

İlk günkü heyecan ve arzumuzu şu an sahip olduğumuz deneyimlerle birleştiriyoruz. Düğün stresinden tamamen uzaklaşacağınız ve yakınlarınızla keyifli saatler yaşayacağınız bir kuaför salonuna hepinizi davet ediyoruz.

Özellikle kesim ve renklendirme konusunda profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Aldığımız eğitimler ve sahip olduğumuz deneyimler ile birlikte tarzınızı en iyi şekilde yansıtabiliyoruz. Stil Kuaför ile değişimden korkmayın! Kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız, onu uygulamak için biz hazırız.

Saç ve makyaj konusunda pek çok olanağı gelin adaylarımıza sunmanın yanı sıra ekstra işlemler ile de ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Saçlarınızın daha sağlıklı görünmesi için keratin bakım uygulayabiliyor, yüzünüzün daha parlak görünmesi için cildinize bakım yapabiliyoruz. Bununla birlikte kaynak, manikür, pedikür, lazer epilasyon, takma tırnak ve takma kirpik gibi hizmetlerimiz ile de kusursuz bir gelin olmanızı sağlıyoruz. Tabii ki bazı işlemlerin çok daha verimli olması için uzun sürmesi gerekiyor. Bu yüzden düğün tarihinizden 1-2 ay öncesinden bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Fiyatlarımız ise bizi Seyhan kuaförlerinden farklı kılan bir diğer özelliğimiz. Fiyat politikamız ile gelin adaylarımızın bu değerli günlerinde mutluluğunu hedefliyoruz. Belirli dönemlerde yaptığımız kampanyalar ile hem sizi hem de cebinizi düşünüyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Düğününüzde Stil Kuaför Ömer farkını tüm davetlilerinize hissettirmek için ne bekliyorsunuz?

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.