Adana Düğün Organizasyon Şirketleri

Adana düğün organizasyon şirketlerinin listesi Düğün.com'da! Tek bir tıkla tüm Adana düğün organizasyonu firmalarını gör, incele, beğendiklerinden fiyat teklifi isteyerek firmalarla hızlıca iletişime geç!

Brothers Wedding Organizasyon

Çukurova

Brothers Wedding Organizasyon

Belki de yaşamınız boyunca sizi en çok heyecanlandıran bir geceyi eksiksiz bir şekilde düzenlemek için herhangi bir planınız var mı? Yakın arkadaşlarınızdan ya da kardeşinizden mi yardım almayı...

5-10 TL

Min. Fiyat

Hediye 25 1 4
İncele
Tulip's Floral Desing & Organisation

Seyhan

Tulip's Floral Desing & Organisation

Belki de uzun süredir düğününüzün hayalini kuruyor, nasıl bir organizasyon olacağını merak ediyorsunuz. Bu yüzden titizlikle planlanması gereken ve her ayrıntının özenle düşünülmesi gereken bu...

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

10
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Organizasyon Firmaları

Düğün ve Nişan Organizasyonu İçin Farklı Fikirler

“Evet” diyeceğiniz o gün geldiğinde konuklarınız düğününüzü nasıl hatırlamalı? Sıradan mı yoksa farklı mı? İlginç düğün fikirleri arayan çiftlerdenseniz doğru yerdesiniz. Ufak detaylar ve iyi bir organizasyon firması ile büyük bütçelere gerek kalmadan farklı bir düğün organizasyonu hazırlayacaksınız. Örneğin, farklı süslemeler! Farklı düğün salonu süsleme seçenekleri için öncelikle temanızı oluşturmanız gerekir. Eğer renklerden oluşan bir tema düşünürseniz, gökkuşağı temalı rengarenk bir düğün organize edebilirsiniz. Mekanınızı gökkuşağı renkleri olan kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, lacivert, mor renkleriyle süsleyin ve çocuksu bir atmosfer yaratın. Masa süslemelerinizde çiçekler yerine bu renklerin olduğu küçük balonlar kullanabilirsiniz. Her katı farklı renk olan düğün pastası da bu konsepte bütünlük katacak. Her masayı yedi kişilik organize ettirin ve renkli düğün sandalyesi kullanın. Eğer açık hava bir düğün yapıyorsanız, kesinlikle renkli havai fişek gösterisini yaptırmalısınız.

Bir diğer farklı düğün teması yaz düğünlerinde kar konsepti olabilir. kar temalı bir açık hava yaz düğünü organize ederek konuklarınızı şaşırtmak istemez misiniz? Dekor yardımıyla mekanda ufak değişikler yaparak bir kar temalı fotoğraf bölümü de hazırlatabilirsiniz. Dans pistine ara ara yapay kar yağdırmak konuklarınızın çok hoşuna gidecektir. Masa süslemelerinde buz efektli çiçekler kullanabilirsiniz. Masa örtüleri gri, beyaz ve servis tabakları gümüş renkte olabilir. Düğün pastanızın süslemesinde kar tanesi figürleri kullanılabilir. Ayrıca konuklarınıza da kar tanesi veya kar küresi nikah şekeri hediye edebilirsiniz.

Nişan organizasyonu için de farklı bir fikir arıyorsanız, rustik düğün konseptini nişanınıza uyarlayabilirsiniz. Hasır iplerin, odunların ve samanların kullanılacağı değişik bir nişan organizasyonu hazırlayacaksınız. Konuklarınıza ikram olarak odun görünümünde kekler hazırlatabilirsiniz. Nişan çiçeğinizi de kurumuş çiçekler ve dallardan yaptırıp, bej renklerde bir elbise giyebilirsiniz.

Siz istediğiniz konsepte karar verin gerisini organizasyon firmasına bırakın. Adana’daki düğün organizasyon fiyatları için firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri isteyin. Çalışmaya karar verdiğiniz organizasyon firmasıyla fikir alışverişleri yaparak ortaya farklı ve sıra dışı düğün organizasyonu çıkarabilirsiniz.