YNS Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

YNS Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

YNS Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

YNS Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

YNS Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

YNS Kuaför Hakkında

Kadınlar için güzellik unsurlarından en önemlisi saçlarıdır. Bu hassasiyetinizi bilerek özenle hazırladığımız saç modellerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Her biri alanında uzman profesyonel ekip üyelerimizle birlikte YNS Kuaför Adana olarak, hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz. En özel günlerinizde yanınızda olarak heyecanınızı paylaşıyoruz. Bu güzel günde, kusursuz görünmek istediğinizi çok iyi biliyoruz ve bunun için çalışıyoruz.

Güler yüzlü ve samimi ekibimiz sayesinde, düğün gününüze hazırlanırken kendinizi yabancı bir ortam yerine ailenizle birlikteymiş gibi hissediyorsunuz. Bu sayede günün gerginliğini üzerinizden atabiliyorsunuz ve hazırlanma aşaması sizin için büyük bir keyfe dönüşüyor.

Düğün mekanınız, düğün konseptiniz ve gelinliğinizle alakalı bütün detayları göz önüne alarak, saç modelinizi oluşturuyoruz. Kır düğünü için; açık bırakılmış ve dalgalı saç modellerinin üzerine eklenen saçın tümünü kapsayan saç aksesuarları kullanmayı çok seviyoruz. Salon düğünleri için de; salonun ihtişamını daha iyi taşıması için genellikle topuz modelleri tercih ediyoruz. Bu sayede duvağınızı da kolayca kullanabiliyorsunuz.

Makyajınızın saçınızla ve gelinliğinizle bir bütün olması çok önemli. Bunun için öncelikle size bir cilt bakımı uyguluyoruz. Cildinizi pürüzsüzleştirdikten sonra uygun bazlar kullanarak makyajınızın kalıcılığını artırmayı hedefliyoruz. Sonrasında cilt tipine, rengine uygun fondöten ve kapatıcılarla bir temel oluşturup yüz hatlarınızı ön plana çıkarmak için kontür uygulamaları yapıyoruz. Biz, gelin makyajlarında doğal tonlar kullanmayı tercih ediyoruz. Fakat sizin istekleriniz doğrultusunda ilerlediğimiz için, renkli uygulamaları yüzünüzde görmeyi dilerseniz, buna uygun çalışmalar yapıyoruz. Ayrıca, sizi salonumuzda ağırlayabileceğimiz gibi, düğün mekanınızda da hazırlıklarımızı tamamlayabiliyoruz. Bunun yanında sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz.

Size sunduğumuz imkanlar bu şekilde. Adana gelin saçı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

 • Adres:

  Yeni Baraj Mahallesi Ş.Bülent Angın Bulvarı, No:70 Çağdaş Apt. Kat 1/5, 01150 Seyhan/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  YNS Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.