Boss Hair Design

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Boss Hair Design Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Boss Hair Design Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Boss Hair Design Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Boss Hair Design Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Boss Hair Design Hakkında

Her gelin adayı düğün gününde saç ve makyajının kusursuz olmasını ister. Bunun farkında olan bir ekip olarak son zamanların trendlerini yakından takip ediyor, hayal ettiğiniz görünümle salonumuzdan uğurluyoruz sizi. Biraz da sürecimizin nasıl geçtiğinden bahsedelim;

Boss Hair Design olarak, düğünden haftalar önce sizi bir ön görüşmeye davet ediyor, bir kahve eşliğinde nasıl bir saç modeli istediğinizi öğrenmeye çalışıyoruz. Bunu yapmamızın sebebi hayallerinize ışık tutmak istememiz. Bu süreçte aklınızda bir model varsa işimiz daha kolay oluyor. Çünkü her modeli yapabilecek tecrübeye sahip bir ekiple çalışıyoruz. Bazen gördüğünüz model saç yapınıza uygun olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda şimdiye kadar kazandığımız bilgi ve birikimle sizi başka modellere yönlendirebiliyoruz. Gelinliğinizin yakası açıksa; omuzlarınızın üzerine düşen saç tasarımlarını, gelinliğinizin yakası kapalıysa gösterişli topuz veya ensede topuz modellerimizden örnekler gösteriyoruz. Düğününüzde yapacağımız saça karar verdikten sonra farklı alternatiflerimizin arasından yapacağımız makyaj stili belirliyoruz.

Gelin saçı kadar profesyonellik isteyen makyajınızı yaparken de titiz bir çalışma yürütüyoruz. Göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olmanızı sağlayacak makyajınız işinde uzman makyözlerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Kuaför salonumuzda kullanılan tüm makyaj malzemeleri markalı ve kaliteli olduğundan içiniz rahat bir şekilde makyajınızı yaptırabilirsiniz.

Ekibimiz, sezonun trend haline gelmiş, göz kamaştıran saç ve makyaj stillerini yapmakla kalmıyor; saç bakımı, manikür, pedikür ve kaş alma gibi birçok hizmeti de verebiliyor. Ayrıca düğün gününde yanınızda gelecek yakınlarınız da profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilir. Tabii önceden bizimle iletişime geçip kişi sayısı bildirdiğiniz halde.

Adana gelin saçı yapan kuaförler arasında bulunan Boss Hair hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan ’’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Güzelpaşa Mah. 75150 Sok. A6 Seyhan

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Boss Hair Design Yol Haritası

Boss Hair Design Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

A&M

Ayse & Mehmet

Düğün Tarihi: 12.12.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Adanada gördüğüm en iyi kuafor gelin başı ömbre balyaj rofle de en iyisi boss hair design kuafor kesinlikle tercih ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.