Saloon Trend

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Saloon Trend Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Saloon Trend Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Trend Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Trend Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Saloon Trend Hakkında

Her biri işinde uzman güzellik uzmanlarımızla düğün gününüzde muhteşem bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyoruz. Her zaman yeniyi takip ediyor, sezonun trendlerini dikkate alarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu sayede hayallerinizi sınırlandırmadan isteklerinizi dile getirebiliyorsunuz.

Peki, ‘’İyi ki sizi tercih etmişim!’’ diyebileceğiniz Saloon Trend, size ne gibi hizmetler sunuyor?

Öncelikle düğün gününde yoğun ve stresli olacağınızı biliyoruz. Bu nedenle detaylı planlama yapmak için bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Bu olanağımız sayesinde hem sizi daha yakından tanıyor hem de hazırladığımız düğün paketleri hakkında kapsamlı bir şekilde bilgi verebiliyoruz. Belirlediğimiz görüşme tarihinde salonumuza geldiğinizde kendinizi samimi ve rahat bir ortamda hissetmeniz için güler yüzlü hizmet kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Zaman kaybetmeden bir kahve eşliğinde nasıl bir gelin saçı istediğinizi bize anlatmanızı istiyoruz. ‘’Gelinliğinizin yakasına uygun ensede bir topuzu veya gösterişli bir at kuyruğu mu yoksa özellikle dekolteli gelinliklere uyum sağlayacak açık saç modelleri mi en çok hoşunuza gidiyor?’’ bu özellikleri değerlendiriyoruz. Tabii her detayın birbiriyle uyumlu olmasını istediğimizden düğün mekanınızı ve düğün konseptinizi de dikkate almayı ihmal etmiyoruz. Eğer salonumuza aklınızda bir saç tasarımı varken geldiyseniz işimiz daha da kolaylaşıyor çünkü az önce bahsettiğimiz süreçleri yaşamadan direk uygulama aşamasına geçebiliyoruz.

Gelin makyajınız konusunda da gerekli hassasiyeti gösteriyor, elimizden geldiğince özel isteklerinizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Sağlığınızı önemsediğimiz için yüzünüze temas edecek her ürünün kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Bu nedenle aklınızda soru işareti olmadan güzelliğinizi bize emanet edebilirsiniz. Bizi tercih eden mutlu gelinlerimizden biri olmanız dileğiyle...

Adana gelin saçı ve makyajı konusunda yetenekli ekibimizden yardım almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Baraj Yolu 4. Durak Opet Petrol Karşısı 69122 Sok. No:6 Fikircioğlu Apt. Altı Zemin Kat Seyhan/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.