Mustafa Sav Hair & Make-up Studio

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Mustafa Sav Hair & Make-up Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Mustafa Sav Hair & Make-up Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mustafa Sav Hair & Make-up Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mustafa Sav Hair & Make-up Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Mustafa Sav Hair & Make-up Studio Hakkında

Her kadın düğün gününde muhteşem görünmek, profesyonel saç ve makyajla konuklarının karşısına çıkmak ister. Bunun farkında olan 13 kişilik bir ekibiz. İster düğün mekanınızda isterseniz de ferah salonumuzda hayal ettiğiniz görünüme kısa bir sürede sahip oluyorsunuz.

Peki Adana’da gelin saçı ve makyajı için hangi imkanlara sahibiz ve süreç nasıl ilerliyor?

Öncelikle sayfadaki form üzerinden bizimle iletişime geçiyorsunuz biz de size geri dönüş yapıyoruz. Daha sonra sizi salonumuza davet ediyor, birlikte planlamaya başlıyoruz. İlk olarak nasıl bir gelin saçı hayal ettiğinizi soruyoruz. Bu aşamada düğün konseptinizi, düğün mekanınızı ve gelinliğinizin yakasını da değerlendirmeyi ihmal etmiyoruz. İsteklerinize uygun en güzel saç modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Seçiminizi yaptıktan sonra makyaj stilinizi belirlemek için konuşmaya başlıyoruz. Yüz tipinize uygun, yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak doğal bir makyaj yapmayı amaçlıyoruz. Tabii özel isteklerinizi de dikkate aldığımızı belirtelim. Yüzünüzün hangi bölgesini öne çıkarmak istiyorsanız, oraya yoğunlaşıyor, sağlığınızı önemsediğimiz için kaliteli kozmetik ürünler kullanıyoruz. Salonumuza geldiğinizde saç ve makyaj için bir model veya stil varsa işimiz daha da kolaylaşıyor. Çünkü gösterdiğiniz tasarım ve tarz nasıl olursa olsun onu yapabilecek tecrübeye ve yeteneğe sahibiz. Bu nedenle bize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Hazırladığımız düğün paketinin içinde; saç tasarımı, profesyonel makyaj ve takma kirpik bulunuyor. İhtiyaçlarınıza göre hizmetlerimizi çeşitlendirebildiğimizi de söyleyelim. Ayrıca düğün günü yakınlarınıza da profesyonel saç ve makyaj hizmeti verebiliyoruz. Tabii bu olanağımızdan faydalanmak için kişi sayısını önceden bildirip randevu almanız gerekiyor. Bu önemli bilgiyi de paylaşmak istedik.

Düğün gününde kusursuz bir görünüme sahip olmak isteyen gelinlerin tercihi olan ödüllü kuaförümüz hakkında daha fazla bilgi almak için sayfanın sağ üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cemalpaşa Mah, Vizon Apartmanı, Vali Yolu Cd. D:no:3/1, 01120 Seyhan/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.