Adana Nikah Sonrası Yemeği

Adana nikah sonrası yemek mekanlarını lezzetli menüleri ve kaliteli servisleri ile Düğün.com'da! Oturduğun yerden detayları incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste. Düğün.com kullanıcılarına özel indirim fırsatlarından yararlanmayı unutma!

Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Tüm Şehirler Nikah Sonrası Yemek Mekanları


Adana Nikah Sonrası Yemeği Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Seyhan 102 10 TL 1.020 TL
Çukurova 136 13 TL 1.768 TL
Karataş 108 10 TL 1.080 TL
Yüreğir 262 10 TL 2.620 TL
Pozantı 166 10 TL 1.660 TL
Ceyhan 100 10 TL 1.000 TL

Nikah Sonrası Düğün Yemeği İçin Mekan Seçimi

Şaşaalı ve dikkat çekici bir düğün yerine, nikah sonrası eğlence tercih eden çiftler için, en yakınlarınızla bir arada olacağınız bir aile yemeği organizasyonu planlanabilir. Bunun için nikahınızın olduğu yerin balo salonunu tercih edebileceğiniz gibi, nikah salonuna yakın başka mekan alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz. Eğer bir yaz düğünü yapacaksanız nikah sonrası yemeği için Adana’daki göl kenarı, açık ve bahçeli restoran seçeneklerini değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Nikah sonrası yemek için mekan ararken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Mesela ilk olarak, tercih edeceğiniz mekanın kalabalık bir kafile için uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekli. Bir sonraki dikkat etmeniz gereken durum menü içeriği. Damak zevkinize uygun bir restoranla anlaşmanız sizin ve konuklarınızın memnuniyeti açısından önemlidir. Sadece akrabalarınızın olduğu bir aile yemeği organizasyonunda aile fertlerinin isteklerini de göz önünde bulundurarak bir menü içeriği oluşturabilirsiniz. Bir et balık restoranı tercih edebileceğiniz gibi açık büfe yemek imkanı sunan bir otelle de anlaşma sağlayabilirsiniz. İçkili bir yemek planlaması için, ordövr tabaklı bir nikah sonrası kokteyl organizasyonu da tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek.

Nikah sonrası eğlence için A kesim ve sade bir gelinlik tercih edebilir, saçlarınızı balıksırtı örgü modeliyle salaş bir şekilde ördürebilirsiniz. Damatlar için de mavi tonlarında bir takım elbise harika olur.

Nişan Yemeği İçin Tavsiyeler

Nişan sonrasında ailelerin birbiriyle daha çok yakınlaşması için en yakın aile üyeleriyle beraber bir kutlama yemeği planlayabilirsiniz. Örneğin, göl kenarında deniz ürünleri restoranı seçeneklerinizden biri olabilir. Böylece menü içeriğinizi deniz mahsullerinden, mevsim balıklarından ve mezelerden yana oluşturarak harika bir nişan sonrası yemek organize edeceksiniz. Balık tercih etmeyen çiftler et restoranı seçeneğini değerlendirebilirler.

Nişan sonrası yemek için gelin adayları sade midi boy veya mini boy bir elbise tercih edebilirler. Makyajınızı mevsime göre açık ya da koyu tonlarda yaptırabilirsiniz. Damat adayları da yine mevsim durumuna göre nişan için açık ya da koyu renk bir takım tercih edebilirler.