Gül Kuaför

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Gül Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Gül Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gül Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gül Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Gül Kuaför Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirme aşamasında, ilk adımları attınız. Düğün mekanı seçildi, davetiyeler hazırlandı ve fotoğrafçı ile anlaşma yapıldı. Sıra geldi, bembeyaz gelinliğinizin içinde kuğu gibi süzülmenizi sağlayacak bir kuaför bulmaya! Bu noktada, imdadınıza yetişiyoruz ve Gül Kuaför Adana ailesi olarak; siz değerli gelinlerimize kusursuz bir hizmet veriyoruz.

Biliyoruz ki, hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu deneyimin mükemmel olmasını istiyorsunuz. Biz de beklentilerinizi karşılayabilmek için, tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde, salonumuzda mutlu bir şekilde ayrılacağınıza ve ayrıcalıklı bir hizmet alacağınıza eminiz! Güzellik ve bakıma dair tüm olanaklarımıza fazlasıyla önem veriyoruz fakat, gelin saçı ve makyajının önemi bizim için ayrı. En değerli gününüzde, sizi hayallerinize kavuşturmak için, ne gibi imkanlar sağladığımızdan bahsedecek olursak:

İlk olarak, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz sırasında, düşlediğiniz gelini ve düğününüz hakkındaki diğer detayları öğreniyoruz. Tüm bunları göz önüne alıyoruz ve sizin de fikirlerinizle birlikte, saç modelimize karar veriyoruz. Belirtmek isteriz ki, tesettürlü gelinlerimiz için de türban tasarımı hizmetimiz bulunuyor.

Saç modelinizi, yüz şeklinize ve tarzınıza en uygun şekilde oluşturduktan sonra makyajınıza geçiyoruz. Makyajınızda genellikle, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak renk tonlarını tercih ediyoruz. Kusursuz bir ten makyajı, derin bakışlar için buğulu bir göz makyajı ve son olarak, dudak renginize uygun bir ruj seçimiyle makyajınızı da tamamlıyoruz.

Saç ve makyajınızı tamamladıktan sonra, düğün boyu kalıcı olması için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Adana kuaför salonları arasında, kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetimiz sayesinde, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Karasokulu Mah. Ali Münif Yeğen Ağa Cad. Toprak Plaza Kat:3 No:302 Seyhan/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.