Gelin Saçı ve Makyajı

Yenişehir Gelin Saçı ve Makyajı

Yenişehir Kuaför Emine & Yusuf

7.500-10.000 TL

Yenişehir Salon Gül & Ersin

2.500 TL'den az

Yenişehir 3m Hair Saloon & Beauty

2.500 TL'den az

Yenişehir Saloon Umut Yıldırım

2.500 TL'den az

Yenişehir Make Up By Mako

10.000-15.000 TL

Yenişehir Ayşe Kuaför

7.500-10.000 TL

Yenişehir Mood Kuafor

2.500 TL'den az

Yenişehir Metsu Kuaför

2.500-5.000 TL

Yenişehir Çağdaş Kuaför Mersin

2.500-5.000 TL

Yenişehir Kenan Kuaför

7.500-10.000 TL

Yenişehir Kuaför Selçuk Çullar

7.500-10.000 TL

Yenişehir Cadde Kuaför

2.500 TL'den az

Yenişehir Saloon Mert

5.000-7.500 TL

Yenişehir Yasin Coşkun Hair Studio

2.500 TL'den az

Yenişehir Cut's Mersin

2.500-5.000 TL

Yenişehir Elegans Kuaför

2.500-5.000 TL

Yenişehir Erhan Ali Saloon

2.500-5.000 TL

Yenişehir Tolga Köroğlu Hair & Makeup

2.500-5.000 TL

Yenişehir Pervin Kuaför

7.500-10.000 TL

Yenişehir Kuaför Ömer Şahin

2.500 TL'den az

Yenişehir Forum Güzellik Merkezi

2.500 TL'den az

Yenişehir Kuaför Yasin & Uğur

2.500-5.000 TL

Yenişehir Hair Lab Murat Verdi

7.500-10.000 TL

Yenişehir Kuaför Hair Art Serhat İzra

2.500 TL'den az

Yenişehir Salon Osman Karataş

7.500-10.000 TL

Yenişehir Kuaför Ali Yakın

2.500-5.000 TL

Yenişehir Zeki Özbek Kuaför

5.000-7.500 TL

Yenişehir Kuaför Soner Kahraman

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yenişehir Kuaförleri ve Hizmetleri

Yenişehir kuaför alternatiflerinden birçok hizmeti aynı anda alabiliyorsunuz. Bakım ve güzellik üzerine yoğunlaşan firmaları hem günlük hem de özel davetleriniz için tercih edebilirsiniz. Saç ve cilt tipinize uygun bakımlarla ışıl ışıl bir görünüme kavuşabilirsiniz. Özel günleriniz için hazırlanan paketlerden yararlanabilirsiniz. Böylece profesyonel ekiplerden eksiksiz bir hizmet alabilirsiniz.

Saç ve makyajın yanı sıra; el ve ayak bakımı için masaj ile manikür-pedikür uygulamalarını da yaptırabilirsiniz. Bu hizmetler özellikle de gelin adayları tarafından düğün öncesinde sıklıkla tercih ediliyor. Hem görünümünüz hem de fotoğraflarınız için önemli olan tırnaklarınız için jel veya protez tırnak ile kalıcı oje işlemlerini de talep edebilirsiniz.

Yenişehir güzellik salonları farklı tarzlara ve bütçelere hitap eden birçok seçenek sunuyor. Mersin Yenişehir kuaförlerini; Cumhuriyet, Bahçelievler, Barbaros, Akkent, Gazi ve İnönü semtlerinde bulabilirsiniz. Birçok kuaför Yenişehir’de merkezi konumlarda yer aldığından gelin adaylarının ulaşımını da oldukça kolaylaştırıyor. Böylece evinize ya da düğün mekanınıza geçiş süresince saçınız ve makyajınızın bozulma ihtimali de azalıyor.

Yenişehir Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Yenişehir gelin saçı ve makyajı için hizmet veren kuaför salonlarının her biri farklı bir ücretlendirme politikasına sahip. Firmanın yer aldığı konum, hizmet kalitesi, ekipteki kişi sayısı, çalışanların tecrübesi gibi pek çok faktör doğrultusunda minimum fiyat belirleniyor. Fakat Yenişehir kuaförlerinin fiyat listesine göz attığımızda, cep yormayacak başlangıç fiyatları ile karşılaştığımızı söyleyebiliriz.

Güvenevler, Hürriyet, İnönü, Fuatmorel ve Akkent mahallelerinde hem günlük bakımlarınız hem de gelin saçı ve makyajınız için oldukça makul başlangıç fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Hizmet alacağınız salonun modernliği, genişliği ve kaç kişinin faaliyet gösterdiğine göre ödeyeceğiniz rakam artıp azalıyor. Yaptıracağınız işlemler için gelin paketlerini tercih etmek daha ekonomik bir alternatif oluyor.

Yenişehir’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yenişehir Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Yenişehir güzellik merkezlerinden düğün öncesi bakım uygulamalarınızdan gelin saç ve makyajınıza kadar kapsamlı bir hizmet alabilirsiniz. Birçok kuaför aynı salon içerisinde ayrılan farklı bölümler ile birçok işlemi gerçekleştirebiliyor. Saçınız yapılırken aynı anda manikür ve pedikürünüz de yapılabiliyor. Düğünden önce saçlarınız için keratin bakım ve makyajınızın yüzünüzde daha kusursuz durması için cilt bakımı da yaptırabilirsiniz.

Gelin saçı ve makyajının içinize sinmesi oldukça önemli. Bu sebeple Mersin Yenişehir’deki kuaförlerin birçoğu düğününüzden önce saç ve makyaj provası sunuyor. Birçok firma bu hizmeti gelin paketlerine ekleyerek bütçenizi de düşünürken, bazıları ise ek ücret talep edebiliyor. Saç-makyaj uzmanlarını ekipmanları ile birlikte şehir dışına da yurt dışına gönderebilen firmalar da mevcut.

Yenişehir Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Yenişehir’de gelin saçı fiyatları için talep edilen rakamların uygun olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de Bahçelievler, Akkent, Gazi ve İnönü semtlerinde bütçe dostu fiyatlarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek. Uygun fiyatlara kaliteli hizmet almak mümkün. Fakat başlangıç fiyatları da firmaların özelliklerine göre artıp azalabiliyor. Örneğin; modern bir salonda büyük bir ekiple faaliyet gösteren yerler yüksek bütçe gerektiriyor.

Yenişehir gelin başı fiyatlarını özel olarak etkileyen faktörler arasında; saçınızın uzunluğu ve yapısı ile istediğiniz saç modelinin zorluğu yer alıyor. Kısa saçlı gelinler için olan modellerin işlem süresi de kısa sürdüğünden daha uygun fiyatlar talep ediliyor. Eğer saçınızı uzatmak için çıt çıt, kaynak veya postiş kullanmak isterseniz, ek ücret ödemeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Yenişehir Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Yenişehir Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Yenişehir’de gelin makyajı üzerine hizmet veren uzmanlar, makyajınızın cildinize pürüzsüz ve kusursuz bir şekilde oturması için düğünden önce mutlaka cilt bakımı yaptırmanızı öneriyor. Ayrıca kaş tasarımı ve kirpik lifting de yaptırabilirsiniz. Makyajınız yapılmadan önce cildinizin analizini yaptırmalısınız. Böylece cilt tonunuz ve yüz hatlarınıza göre bir tasarım belirlemelerini isteyebilirsiniz.

Yüz hatlarınızı keskinleştirmek için kontür uygulamalısınız. Göz renginize uygun far tercihi yapmalısınız. Kahverengi gözlere sahipseniz, açık kahve ve pembe tonlarını düşünebilirsiniz. Yüzünüzde canlılık yaratmak için şeftali tonlarında allık kullanabilirsiniz. Makyajınızın tasarımında gelinliğinizin ve düğününüzün konseptini de düşünmelisiniz. Eğer makyajınızın organizasyonunuz boyunca kalıcılığını korumasını istiyorsanız, porselen makyaja yönelebilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları