Kuaför Yasin & Uğur

E-posta Gönder

 • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Yasin & Uğur Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Yasin & Uğur Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Yasin & Uğur Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Yasin & Uğur Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Yasin & Uğur Hakkında

Bir kuaför salonundan bekleyebileceğiniz her uygulamayı size sunduğumuz Kuaför Yasin & Uğur’da sıra gelin saçınızı ve makyajınızı yapmaya geldi. Mersin’de hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda uzun yıllardır çok sayıda geline düğün günlerinde eşlik ederek hayalini kurdukları görüntüye kavuşmalarını sağlıyoruz. Siz de isteklerinizin tamamını hayata geçirecek bir ekip arıyorsanız bizimle birlikte çalışabilirsiniz.

Profesyonel, işini seven ve her daim gülen yüzleriyle size bakan bir ekiple birlikteyiz. Başarımızın sırrının da samimiyet olduğunu düşünüyoruz. Gelin saçı ve makyajı hizmetlerimize ek olarak mikro kaynak, ombre, sombre, kesim, ve boya gibi imaj değişikliği konularında da yardımcı oluyoruz. Dünyaca ünlü markaların en kaliteli ve çok tercih edilen ürünlerini kullanıyoruz.

Her zaman müşteri memnuniyetini önceliğimiz yaptığımız için düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi uzun uzun konuşuyoruz. Daha önce bizden hizmet alan gelinlerimize yaptığımız saç ve makyaj tasarımları konusunda size de örnekler göstererek aklınızda hizmet kalitemize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Düğün günü kaç kişilik bir ekiple gelerek hizmet almak istediğinizi öğreniyor, gereken notları alıyoruz.

Saç tasarımınıza karar verirken gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi göz önünde bulunduruyoruz. Maşa ve fön uygulamalarıyla saçınızı hazırlıyor daha sonra ise istediğiniz şekli kolayca veriyoruz. Örgü modelleri de beğeniniz doğrultusunda uygulayabiliyoruz. Makyaj kısmında ise size profesyonel bir makyaj yapıyoruz. Eğitim almış çalışanlarımızla yüz hatlarınızı ortaya çıkarak doğal tonlarda bir makyaj yapıyoruz. Gözlerinizi, dudaklarınızı ve elmacık kemiklerinizi ön planda tutuyoruz.

Siz de Mersin kuaförleri arasında yer alan yerimizin ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.