Salon Osman Karataş

E-posta Gönder

  • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Salon Osman Karataş Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Salon Osman Karataş Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Hayır

Salon Osman Karataş Sık Sorulan Sorular

Salon Osman Karataş gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Salon Osman Karataş gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Salon Osman Karataş gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Salon Osman Karataş gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Salon Osman Karataş şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Salon Osman Karataş şehir dışında hizmet veriyor.


Salon Osman Karataş ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Salon Osman Karataş ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Salon Osman Karataş Hakkında

Düğününüz iyice yaklaştı ve saç ve makyajınız için aradığınız kuaförü hala bulamadınız mı? Kaygılanmanıza gerek yok! Kendinizi Osman Karataş’ın yetenekli ellerine bırakın, düğününüzde ışıl ışıl gözükmenin keyfini çıkarın!

Saç ve makyaj konusundaki bilgi birikimlerimi, deneyimlerimi ve yaratıcılığımı gelin adaylarımla paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Faaliyet göstermeye başladığım ilk günden itibaren sizlerin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet veriyor, hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanızı sağlıyorum. En mutlu gününüzde beni tercih etmenin bilinciyle çalışıyor, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için modayı ve trendleri yakından takip ediyorum. Hal böyle olunca, istediğiniz tarz ve stili de düşlediğiniz gibi yansıtabiliyorum.

Saçınız için önce sizi yakından tanıyor, tarzınızı, stilinizi ve nasıl bir gelin saçı tercih etmek istediğiniz öğreniyorum. Dilerseniz önerilerde bulunuyor, gelinliğinizle, duvağınızla, yüz hatlarınızla, vücut yapınızla ve düğün konseptinizle en çok uyacak modeli birlikte keşfediyoruz. Saç boyama, kesim, ombre, sombre, gölge, perma, fön ve bunun gibi işlemlerin hepsini düğün gününüzde gerçekleştirebilirim.

Mersin’deki kuaförlerden farklı olarak yer, zaman, mekan ayırt etmeden hizmet verebiliyorum. Dilerseniz evde, dilerseniz bir otelde dilerseniz de düğün mekanınızda sizi düğününüze hazırlayabilirim.

Güzelliğinize layık olabilmek için kullandığım tüm ekipman ve ürünlerde en iyi markaları tercih ediyorum. Kalite, sağlık ve hijyen onaylı ürünler ile kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğinizden eminim.

Düğünlerin arttığı bahar dönemiyle birlikte yoğun bir tempoda çalıştığımı belirtmek istiyorum. Bu yüzden benimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçerseniz, çok daha verimli bir hazırlık süreci geçirebilirim.

Osman Karataş Kuaför Mersin’de düğününüze gönül rahatlığıyla hazırlanacağınız kuaför salonlarının başında geliyor. Sağladığı tüm imkanlardan yararlanmak ve hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İnönü, Kushimato Sk No:17, 33130 Yenişehir/Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.