Forum Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

 • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Forum Güzellik Merkezi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Forum Güzellik Merkezi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Forum Güzellik Merkezi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Forum Güzellik Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Forum Güzellik Merkezi Hakkında

Düğününüz için göz kamaştıran bir gelin olma hayaliyle kapımızdan içeriye giren gelin adaylarımıza tüm imkan ve ayrıcalıklarımızı sunmak için sabırsızlanıyoruz! Kendinizdeki değişimi görünce gözlerinize inanamayacaksınız!

Mersin Forum Güzellik Merkezi olarak faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri memnuniyet esaslı bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Özellikle gelin adaylarını düğünlerine hazırlama gibi kutsal bir görevi yerine getirirken özveri ve titizlikle çalışıyor, onların tüm ihtiyaç ve isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmeyi amaçlıyoruz.

Kullandığımız tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinin kalite, sağlık ve hijyen açısından onaylı olduklarını da belirtmek istiyoruz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, her konuda size layık olmaya çalışıyoruz.

Saçınız ve makyajınız için düşüncelerinizi, taleplerinizi ve tarzınızı öğrendikten sonra model belirleme süreci başlıyor. İçinize sinen modeli seçtikten sonra işlemlerimize geçiyoruz. Uzman kadromuz ile kusursuz bir değişime imza atmanızı sağlıyor, rüya gibi bir düğünün baş kahramanı olmanız için gereken ne varsa yerine getiriyoruz.

Sahip olduğumuz profesyonel ekipmanlar, bilgi birikimlerimiz ve uzmanlığımız sayesinde saç ve makyaj dışında da pek çok işlem ile güzelliğinizi ortaya çıkarabiliyoruz. Buz lazer epilasyon, cilt bakımı, dudak renklendirme, kalıcı makyaj, kalıcı oje, microblading, ipek kirpik ve kirpik lifting gibi özel işlemler ile gelin adaylarına kusursuz bir bakım imkanı tanıyoruz. Bu işlemlerin uzun soluklu çok daha verimli olduklarını da belirtmek istiyoruz. Eğer böyle bir düşünceniz varsa, bizimle düğün tarihinizden en az 1 ay öncesinden iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle hazırlık ve planlamalarımızı buna göre yapabiliriz.

Bununla birlikte bu olanaklarımızı dönem dönem yaptığımız kampanyalar ile daha da özel hale getiriyoruz. Sevgililer günü, anneler günü ve kadınlar günü gibi yılın önemli tarihlerinde indirimli fiyatlarımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Tabii ki düğününüz de bu önemli günlerin içinde yer alıyor!

Siz de güzelliğinizi Forum Güzellik Salonu’na emanet etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Günevler Mah. 1915 Sok. Şahin Apt. Yenişehir Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.