Kuaför Ömer Şahin

E-posta Gönder

 • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Ömer Şahin Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Ömer Şahin Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Kuaför Ömer Şahin Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Ömer Şahin Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Ömer Şahin Hakkında

Mersin Yenişehir’de faaliyet gösteren salonumuz, düğün gününüze kusursuz bir şekilde hazırlanmanızı sağlıyor. Profesyonel renklendirme uzmanlarından oluşan ekibimiz, mikro kaynak, Amerikan fönü, ombre, sombre, keratin bakım gibi hizmetleri de verebiliyor. Böylece düğünden önce saçlarınıza bakım ve değişiklik yapmak isterseniz de gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Salonumuzda son zamanların trendlerini göz önünde tutarak gelin saçı ve makyajı uygulamaları yapıyor, şimdiye kadar birçok gelin adayıyla çalışmanın özgüveniyle sizin de heyecanınıza ortak olmak istiyoruz. Doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak, şıklığınızı profesyonel dokunuşlarımızla tamamlamak için her zaman kaliteli ürünler kullanıyoruz. Tabii model seçimi konusunda özel isteklerinizi yerine getirmeyi de ihmal etmiyoruz.

Peki Ömer Veli Kuaför ile hazırlanmaya karar vermeniz durumunda sizi nasıl bir süreç bekleyecek biraz da bundan bahsedelim: Öncelikle her Mersin gelin saçı ve makyajı yapan kuaför gibi biz de randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğiniz anda düğün tarihiniz için randevu oluşturuyor, daha sonra sizi salonumuza bir ön görüşme yapmaya davet ediyoruz. Nasıl bir saç ve makyaj modeli istediğinizi konuşurken size daha önce çalıştığımız tasarımlardan örnekler gösteriyoruz. Tabii hayallerinizi yok saydığımızı düşünmeyin sakın! Ne istediğiniz, nasıl bir gelin saçı ve makyajı düşlediğiniz kusursuz bir görünüm için oldukça önem verdiğimiz konular. Bu nedenle isteklerini detaylı bir şekilde dinliyor, tamamen içinize sinen modeller üzerinde çalışıyoruz.

Eğer salonumuza aklınızda bir saç tasarımı varken geldiyseniz, seçim sürecine dahil olmanıza da gerek kalmıyor. Bu gibi durumlarda işimiz daha kolaylaşıyor çünkü yılların bize kazandırdığı tecrübe eşliğinde isteklerinizi en güzel şekilde hayata geçireceğimizden eminiz. Hadi vakit kaybetmeyin ve hemen bizimle iletişime geçin. Nasıl mı? Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak.

İletişim

 • Adres:

  Güvenevler Mah. Gazi Mustafa Paşa Bulv. No: 342/3 Yenişehir/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.