Kuaför Emine & Yusuf

E-posta Gönder

 • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Emine & Yusuf Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Emine & Yusuf Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Emine & Yusuf Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Emine & Yusuf Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, Takma kirpik

Kuaför Emine & Yusuf Hakkında

Mersin’de düğün hazırlıklarına başladıysanız, sizi gelin saçı ve makyajınız için Emine & Yusuf Kuaför Salonu’na davet ediyoruz. Yenişehir’de yer alan salonumuzda, güzel başlangıcınıza yakışan hizmetleri almanız için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte yıllardır kaliteli hizmet ve sağlıklı güzelliğin adresi oluyoruz. Yıllar geçse de sektörde yer almamızı sağlayan ise güzel gelinlerimizi mutlu etmek için memnuniyet odaklı çalışma şeklimiz oluyor. Bu durum aynı zamanda gün geçtikçe markalaşmamızı da sağlarken sizinle birlikte daha kalabalık bir aile olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz.

Gelin saçınızı, tasarlamak için sizi tanımak ve tarzınızı keşfetmek istiyoruz. İstek ve beklentilerinize uygun tasarımı yapmak için gelinliğinizin yaka detayları, modeli, düğün konseptiniz ve yüz tipinizi de inceliyoruz. Böylelikle o güne yakışan modeli topuz, örgü veya dağınık saç imajları arasında seçtiğinizde uygulamaya başlıyoruz. Önce saçınızın maşa veya fön işlemlerini yapıyor, cildinizi nemlendiyor ve baz uygulamalrıyla aydınlık bir makyaj çalışması yapıyoruz. Doğal güzelliğinizi yansıtan makyajınızı; gözler, dudak, burun, elmacık kemikleri ve alın bölgelerindeki aydınlatmalarla ışıltılı hale getiriyoruz. Kontur ve gölge uygulamalarıyla maykajınızı tamamlıyor saçınızı da hazırlayarak duvağınızı takıyoruz.

Bu arada yenilenme ve değişim için de düğün öncesi bir tarih tercih ediyorsanız, ombre, sombre, balyaj ve renk değişikliği işlemleri için de ekibimize güvenebilirsiniz. Uzmanlarımız Emine Hanım ve Yusuf Bey’den stil danışmanlığı talep ederseniz; size yakışan saç renkleri, kesimi ve tamamen doğal görünen mikro kaynak işlemlerini de bir düşünün deriz. Kalıcı oje, manikür ve pedikürle şıklığınızı tamamlamak için hazırız.

Mersin kuaför salonları arasından bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Hatta makyajınız ve saç tasarımınızla göz kamaştıracaksınız. Siz de hazırlıklara başlamak için bir an önce Kuaför Emine & Yusuf iletişim formunu doldurmaya ne dersiniz? Bu sayede fiyat teklifi, detaylı bilgi ve randevu alabileceğinizi de unutmayın.

İletişim

 • Adres:

  Nevit Kodallı Caddesi Yastı 2 Apartmanı Yenişehir/MERSİN

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.