Ayşe Kuaför

E-posta Gönder

 • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

Ayşe Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ayşe Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ayşe Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ayşe Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ayşe Kuaför Hakkında

Mersin’de çok sayıda gelin adayını ağırladığımız Ayşe Kuaför içerisinde uzun zamandır gelin saçı, profesyonel makyaj, renklendirme ve kesim hizmetleri veriyoruz. Davetinize katılan herkesin gözlerini kamaştıracak bir görünüme kavuşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İşini severek yapan, profesyonel ve deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Aile sıcaklığında bir atmosfer sağladığımız kuaför salonumuzda sizi ağırlayarak huzur dolu bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek sunduğumuz hizmetler esnasında en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörde moda olan tüm trendleri takip ediyor ve taleplerinize göre çalışmalarımız esnasında sizde uyguluyoruz. Düğün günü dilerseniz sizi sevdiklerinizle birlikte ağırlıyoruz. Bunun için bize önceden mutlaka size kimlerin eşlik edeceğini belirtmeniz gerekiyor.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Gelinlik modeliniz, düğün konseptiniz, yüz hatlarınız bizim için saç ve makyaj tasarımınızı yaparken belirleyici kriterler oluyor. İstediğiniz her modeli kolayca uyguladığımız kuaför salonumuz içerisinde saçınız uzun ya da kısa olsa bile rahatlıkla taleplerinizi dile getirebilirsiniz.

Makyaj aşamasında ise saçı yapımınızda çalıştığımız özenle benzer şekilde hizmet veriyoruz. Cilt yapınıza en uygun malzemeleri ve renk tonlarını seçerek göz kamaştırıcı görüneceğiniz malzemeleri kullanıyoruz. Işıltılı, canlı ve duru görünen bir gelin olmanızı istediğimiz için bu doğrultuda bir hizmet sunuyoruz. Aydınlatıcı, kontur ve bronzer işlemlerini başarıyla uyguluyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici sprey uygulamalarımızla da makyajınızın kalıcılığının uzun saatler boyunca sürmesini sağlıyoruz.

Hayalini kurduğunuz görüntüyü aynada görmek isteyen bir gelin adayıysanız Mersin kuaförleri arasında isminden başarıyla söz ettiren salonumuzda hizmet almak için sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.