Saloon Umut Yıldırım

E-posta Gönder

 • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Saloon Umut Yıldırım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Saloon Umut Yıldırım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Umut Yıldırım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Umut Yıldırım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Saloon Umut Yıldırım Hakkında

Etkileyici bir gelin olmanızı sağlamak için Mersin’de hizmet verdiğimiz Saloon Umut Yıldırım’da sizin de hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek istediğiniz gelin saçı ve makyajını yapıyoruz. Özel günlerinize hizmetlerimizin yanı sıra boncuk kaynak, kalıcı kaş, saç botoksu ve hush bakımı da yapıyoruz.

Profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her zaman moda olan trendleri yakından takip ederek çağın yeniliklerine ayak uyduruyoruz. Yaptığımız her işlemde daima kaliteli ürünler kullanıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla da her şeyin tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz.

Düğün öncesi sizi şirin kuaför salonumuzda sıcak bir atmosferde ağırlıyoruz. İsteklerinizi, beklentilerinizi, hayallerinizi konuşuyoruz. Hem yaptığımız çalışmaları gösteriyor hem de sizin yüz hatlarınıza gidecek en doğru çalışmaların neler olduğundan bahsediyoruz. Amacımız hazırlıklarınız bittiğinde salonumuzdan gülen bir yüzle ayrılmanızı sağlamak olduğu için sizin isteklerinize en uygun şekilde hareket etmeye özen gösteriyoruz.

Saçınız kısa bile olsa düğünde kabarık bir topuz ya da uzun salık bir saç istiyorsanız bunu size rahatlıkla sağlıyoruz. Düğün günü isterseniz sevdiklerinizle birlikte bizden aynı anda hizmet alabilirsiniz. Hem keyifli vakit geçirir hem de düğün alanınıza aynı zaman diliminde gitmiş olursunuz.

Makyaj kısmında da saçınızda olduğu gibi özenli bir tutum sergiliyoruz. Cilt yapınıza zarar vermeyecek ürünler tercih ediyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkardığımız doğal bir makyaj yapıyoruz. Elmacık kemiklerinizi, gözlerinizi, dudaklarınızıi kaşlarınızı ve bakışlarınızı ön plana çıkarıyoruz. Makyajınız bittiğinde gece boyu bozulmadan kalması için sabitleyici sprey sıkarak hazırlık işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Siz de Mersin kuaförleri arasında isminden söz ettiren Umut Yıldırım’ın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak hemen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Güven Evler Mah. Barbaros Bul.irfan GökApt.Altı No:94/A Yenişehir/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.