Saloon Umut Yıldırım

E-posta Gönder

  • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

Saloon Umut Yıldırım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Saloon Umut Yıldırım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Saloon Umut Yıldırım Sık Sorulan Sorular

Saloon Umut Yıldırım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Saloon Umut Yıldırım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Saloon Umut Yıldırım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Saloon Umut Yıldırım gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Saloon Umut Yıldırım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Saloon Umut Yıldırım şehir dışında hizmet veriyor.


Saloon Umut Yıldırım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Saloon Umut Yıldırım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Saloon Umut Yıldırım Hakkında

Etkileyici bir gelin olmanızı sağlamak için Mersin’de hizmet verdiğimiz Saloon Umut Yıldırım’da sizin de hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek istediğiniz gelin saçı ve makyajını yapıyoruz. Özel günlerinize hizmetlerimizin yanı sıra boncuk kaynak, kalıcı kaş, saç botoksu ve hush bakımı da yapıyoruz.

Profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her zaman moda olan trendleri yakından takip ederek çağın yeniliklerine ayak uyduruyoruz. Yaptığımız her işlemde daima kaliteli ürünler kullanıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla da her şeyin tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz.

Düğün öncesi sizi şirin kuaför salonumuzda sıcak bir atmosferde ağırlıyoruz. İsteklerinizi, beklentilerinizi, hayallerinizi konuşuyoruz. Hem yaptığımız çalışmaları gösteriyor hem de sizin yüz hatlarınıza gidecek en doğru çalışmaların neler olduğundan bahsediyoruz. Amacımız hazırlıklarınız bittiğinde salonumuzdan gülen bir yüzle ayrılmanızı sağlamak olduğu için sizin isteklerinize en uygun şekilde hareket etmeye özen gösteriyoruz.

Saçınız kısa bile olsa düğünde kabarık bir topuz ya da uzun salık bir saç istiyorsanız bunu size rahatlıkla sağlıyoruz. Düğün günü isterseniz sevdiklerinizle birlikte bizden aynı anda hizmet alabilirsiniz. Hem keyifli vakit geçirir hem de düğün alanınıza aynı zaman diliminde gitmiş olursunuz.

Makyaj kısmında da saçınızda olduğu gibi özenli bir tutum sergiliyoruz. Cilt yapınıza zarar vermeyecek ürünler tercih ediyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkardığımız doğal bir makyaj yapıyoruz. Elmacık kemiklerinizi, gözlerinizi, dudaklarınızıi kaşlarınızı ve bakışlarınızı ön plana çıkarıyoruz. Makyajınız bittiğinde gece boyu bozulmadan kalması için sabitleyici sprey sıkarak hazırlık işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Siz de Mersin kuaförleri arasında isminden söz ettiren Umut Yıldırım’ın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak hemen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Güven Evler Mah. Barbaros Bul.irfan GökApt.Altı No:94/A Yenişehir/Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.