Kuaför Selçuk Çullar

E-posta Gönder

 • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Selçuk Çullar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Selçuk Çullar Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Selçuk Çullar Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Selçuk Çullar Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Selçuk Çullar Hakkında

Kuaför Selçuk Çullar ailesi olarak kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; ombre, sombre, kişiye özel renklendirme, profesyonel saç bakımı ve makyaj, manikür, pedikür, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Dünyaca ünlü markalar ve kaliteli malzemeler kullanarak yaptığımız işlemlerin sonrasında, her malzemeyi sterilize ediyor ve tekrar kullanıma hazır hale getiriyoruz. Böylece; sadece güzelliğinize değil, saçlarınızın ve cildinizin sağlığına da önem vermiş oluyoruz.

Güzellik ve bakıma dair pek çok şeyi bir arada bulabileceğiniz kuaför salonumuzda, büyük bir titizlikle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bizden beklentilerinizi eksiksiz karşılamak ve ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Hayatınızın en önemli günü olan düğününüzde, güvenle kendinizi teslim edeceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz!

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle; sizinle kahve eşliğinde sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğününüz hakkındaki detayları ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Ardından, sizin için bir saç modeli ve makyaja karar veriyoruz. Saçlarınızın; kısa veya uzun, kıvırcık ya da düz olması fark etmeksizin, muhteşem şekiller verebiliyoruz. Saç modelinizi uyguladıktan sonra, gece boyunca kalıcı olması ve bozulmaması için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz. Sonrasında ise makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renk tonlarını tercih ediyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajından sonra, yüz hatlarınızı ortaya çıkarmak için, kontür uyguluyoruz. Ardından, buğulu bir göz makyajıyla devam ediyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Mersin kuaför salonları arasında, siz değerli misafirlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Siz de bu imkanlardan yararlanmak ve kendinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu doldurarak, bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.