Kuaför Selçuk Çullar

E-posta Gönder

  • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Selçuk Çullar Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Kuaför Selçuk Çullar Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Selçuk Çullar Sık Sorulan Sorular

Kuaför Selçuk Çullar gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Selçuk Çullar gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Kuaför Selçuk Çullar gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Selçuk Çullar gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Selçuk Çullar şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Selçuk Çullar şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Selçuk Çullar ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Selçuk Çullar ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Selçuk Çullar Hakkında

Kuaför Selçuk Çullar ailesi olarak kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; ombre, sombre, kişiye özel renklendirme, profesyonel saç bakımı ve makyaj, manikür, pedikür, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Dünyaca ünlü markalar ve kaliteli malzemeler kullanarak yaptığımız işlemlerin sonrasında, her malzemeyi sterilize ediyor ve tekrar kullanıma hazır hale getiriyoruz. Böylece; sadece güzelliğinize değil, saçlarınızın ve cildinizin sağlığına da önem vermiş oluyoruz.

Güzellik ve bakıma dair pek çok şeyi bir arada bulabileceğiniz kuaför salonumuzda, büyük bir titizlikle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bizden beklentilerinizi eksiksiz karşılamak ve ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Hayatınızın en önemli günü olan düğününüzde, güvenle kendinizi teslim edeceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz!

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle; sizinle kahve eşliğinde sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğününüz hakkındaki detayları ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Ardından, sizin için bir saç modeli ve makyaja karar veriyoruz. Saçlarınızın; kısa veya uzun, kıvırcık ya da düz olması fark etmeksizin, muhteşem şekiller verebiliyoruz. Saç modelinizi uyguladıktan sonra, gece boyunca kalıcı olması ve bozulmaması için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz. Sonrasında ise makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renk tonlarını tercih ediyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajından sonra, yüz hatlarınızı ortaya çıkarmak için, kontür uyguluyoruz. Ardından, buğulu bir göz makyajıyla devam ediyoruz. Son olarak da tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Mersin kuaför salonları arasında, siz değerli misafirlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Siz de bu imkanlardan yararlanmak ve kendinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu doldurarak, bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.