Hair Lab Murat Verdi

E-posta Gönder

 • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Hair Lab Murat Verdi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hair Lab Murat Verdi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hair Lab Murat Verdi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hair Lab Murat Verdi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Hair Lab Murat Verdi Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde güzelliğinizle ışık saçmanızın bir numaralı yolu iyi yapılmış bir saç ve makyajdan geçiyor. Bu nedenle biz Murat Verdi Hairlab olarak size gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel bir hizmet sunarak, düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

Modern tasarımlı şık ve ferah salonumuzda size her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz. Bunun için sektörümüzdeki son trendleri yakından takip ediyor, kullandığımız ekipmanlarımızda teknolojiye başarılı bir şekilde adapte oluyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınızın her detayıyla sizin içinize sinmesi için sizin görüşlerinize çok önem veriyoruz. Bu sebeple hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin tüm istek ve beklentilerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Hazırlıklarınız boyunca edindiğimiz bu bilgileri göz önünde bulundurarak, sizin beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışıyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken öncelikle yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, tarzınızı ve düğün konseptinizi iyi bir şekilde analiz ediyoruz. Düğününüzde bambaşka bir görüntüyle mutluluğa ilk adımlarınızı atmak isterseniz, kesimden renklendirmeye kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Gelin saçınızın düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile bozulmaması için tokalarla sağlam bir şekilde tutturuyor, doğal görünümlü kaliteli saç spreyleriyle sabitliyoruz.

Saçlarınızın hazırlıkları tamamlandıktan sonra profesyonel makeup artistlerimiz ile hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızda her detayın yüz hatlarınıza, saç modelinize, gelinliğinize ve tarzınıza uygun olmasına özen gösteriyoruz. Gözenek görünümünü engelleyecek bir baz uygulamasıyla hazırlıklara başlıyoruz. Böylece makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı olmasını sağlıyoruz. Ardından kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, gün boyu muhteşem güzelliğinizi saklamanızı sağlıyoruz.

Siz de Hair Lab Murat Verdi’nin profesyonel ekibine güvenip, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Hair Lab Murat Verdi Mersin kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İnönü Mahallesi 1405. Sokak Ata Apartmanı Yenişehir/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.