Kuaför Soner Kahraman

E-posta Gönder

  • Yenişehir, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Soner Kahraman Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kuaför Soner Kahraman Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Kuaför Soner Kahraman Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Soner Kahraman Sıkça Sorulan Sorular

Kuaför Soner Kahraman gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Soner Kahraman gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kuaför Soner Kahraman gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Soner Kahraman gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Soner Kahraman şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Soner Kahraman şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Soner Kahraman ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Soner Kahraman ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Soner Kahraman Hakkında

Mersin’de hizmet verdiğimiz Kuaför Soner Kahraman markasıyla uzun zamandır çok sayıda gelin adayı hayatlarının en özel günlerine hazırlıyoruz. Düğün gününüz için saç ve makyaj tasarımınıza ek olarak salonumuz içerisinde saç kesimi, boya, balyaj, ipek kirpik uygulaması, türban tasarımı ve mikro kaynak gibi hizmetler de veriyoruz.

Hizmet hayatına atıldığımız günden itibaren her şeyin tam da istediğiniz gibi ilerlediği keyif dolu bir hazırlık süreci yaşatıyoruz. İsteklerinizi iyi analiz ediyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Yaptığımız tüm işlemlerde her zaman kaliteli markaların bilinen ürünlerini kullanıyoruz.

Düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalarımızdan da örnekler göstererek hizmet kalitemize dair aklınızda fikir oluşmasını sağlıyoruz. Görüşmemiz esnasında düğün günü kaç kişiyle birlikte geleceğinizi de öğreniyoruz. Sizinle birlikte yakınlarınıza da aynı zaman diliminde hizmet vererek hazırlıklarınızı eş zamanlı olarak tamamlıyoruz. Topuz saçlar, su dalgaları, örgü modellerle gelinliğinize ve düğün konseptinize en uygun saçı yapıyoruz.

Makyaj kısmına geçtiğimizde ise saçınızda olduğu gibi alanında uzman kişilerle çalışıyoruz. Cilt yapınızı iyi analiz ediyor ve ten renginize en uygun renkleri kullanıyoruz. Doğal tonlarda bir makyaj yapmayı tercih ediyoruz. Yüz hatlarınızı keskinleştirerek çekici hatlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Göz yapınıza uygun bir far ve kalem uygulaması yapıyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici sprey kullanımlarımızla da yaptığımız makyajın uzun süre yüzünüzde bozulmadan kalmasını sağlıyoruz.

Siz de Mersin kuaförleri içerisinde yer alan Soner Kahraman’ın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Hayatınızın en özel anlarında size eşlik etmek ve dokunuşumuzla ışıltınızı katlamak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.