Make Up By Mako

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Make Up By Mako Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Make Up By Mako Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Make Up By Mako Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Make Up By Mako Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Make Up By Mako Hakkında

Mersin’de çok sayıda kadının özel günlerinde güzelleşmesine yardımcı olduğum kendi markam Make Up by Mako’da hayalini kurduğunuz görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Freelance olarak hizmet verdiğim makyaj sektöründe zaman zaman kuaför salonlarıyla iş birliği yaparak da çalışmalarımızı sürdürebiliyorum.

Profesyonel olarak makyajla ilgilenen ve bunu meslek olarak yapan birisiyim. Aldığım eğitimleri çalışmalarımda uygulayarak kusursuz görünmenizi sağlayacak işlemler yapıyorum. Her zaman kaliteyi önceliğim yaparak kullandığım makyaj ürünlerinin dünyaca ünlü markalardan olmasına dikkat ediyorum. Her makyaj sanatçısı gibi fırçaları kullandığım için yüzünüzün her bölgesi için ayrı bir bir fırçaya sahibim. Hem Türkiye’de hem de dünyada moda olan trendleri yakından takip ederek isteğinize bağlı olarak çalışmalarımda uyguluyorum.

Düğününüz öncesi sizinle konuşarak nasıl görünmek istediğinize dair bilgi ediniyorum. Zevklerinizi ve yüz hatlarınızı göz önünde bulundurarak sizin tarzınıza en yakın çalışmalarımı örnek olması için sizinle paylaşıyorum. Böylelikle hizmet kalitem hakkında da fikir sahibi olmanızı sağlıyorum. Cilt yapınızın kuru, yağlı ya da karma olması bile kullanacağım malzemeleri doğrudan etkiliyor. Bunun için cilt yapınız, yüz hatlarınız ve ten renginiz size yapacağım makyajı belirlemem de temel kriterlerim arasında yer alıyor.

Cildinizi temizledikten sonra makyaj bazıyla gözeneklerinizi kapatıyorum. Doğru renk fondötenle pürüzsüz bir görünüme ulaşmanızı sağlıyorum. Bazen farklı renkleri karıştırarak da doğru rengi ortaya çıkarabiliyorum. Kontur, bronzer, aydınlatıcı ve allık uygulamalarıyla yüz hatlarınızı ön plana çıkarıyorum. Kaşlarınızı ve dudak çizgilerinizi de doğru renk kalem kullanımlarıyla belirginleştiriyorum.

Siz de Yenişehir kuaförleri arasında bir tercih yapacaksanız tarzınızı en iyi yansıtan makyajı yapmam için benimle çalışabilirsiniz. Hizmet içeriklerim ve fiyatlarım hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.