Gelin Saçı ve Makyajı İzmir

Leydi Rose Kuaför

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Leydi Rose Kuaför Hakkında

Evleniyorsunuz ve düşlerinizdeki gelin olmak için profesyonel bir kuaför desteğine ihtiyacınız var. Leydi Rose Kuaför, bu desteği son derece uygun fiyatları ve güler yüzlü hizmeti ile vermek için hazır. Bu önemli günde kendinizi özel hissetmek en doğal hakkınız!

Bugüne kadar bizi tercih eden misafirlerimizin Karşıyaka kuaför tavsiyesi olarak Leydi Rose Kuaför ismini vermesi, işimize sıkı sıkıyla bağlanmamızı sağlıyor. Memnuniyetinizi sağlayarak sizi buradan uğurlamak, en çok önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Uğrak adresiniz olmak ve Leydi Rose ailesinin bir parçası olmanız için titizlikle çalışıyoruz.

Özellikle gelin saçı ve makyajı konusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Son trendleri ve son yıllarda sıklıkla tercih edilen saç ve makyaj modellerini salonumuzda uygulamak için devamlı bir araştırma halindeyiz. İstek ve beklentilerinizi yerine getirebilmek için nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyor, hizmetlerimizi bu doğrultuda sunuyoruz.

Makyajınızı seçiminde yüz hatlarınız, göz renginiz ve ten renginiz çok önemli! Göz rengini ortaya çıkarmak isterseniz buğulu tonlar tercih ediyor, ağırlıklı olarak toprak renklerini kullanıyoruz. Doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz sade bir göz makyajı uyguluyoruz. Makyajınızı yapmadan önce ise cildinizin pürüzsüz olmasını sağlamak için özel kremler kullanıyoruz. Böylelikle hem yüzünüz daha parlak görünüyor hem de makyajınızın kalıcılığı artıyor. Saçınızı sabitlemek için ise salonumuzda özel spreyler bulunuyor. Hem saçınız hem de makyajınız için kullandığımız tüm ürün ve aksesuarlarda kaliteyi hissedeceksiniz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, güzelliğinize layık oluyoruz.

Karşıyaka kuaförlerden bizi farklı kılan olanaklarımız sadece bunlarla sınırlı değil. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    7610 Sokak 53/B Yeni Girne/Karşıyaka/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.