Kuaför Çağdaş

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Çağdaş Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Çağdaş Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Çağdaş Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Çağdaş Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Çağdaş Hakkında

Bir ömür boyu mutluluğa “evet” diyeceğiniz hayatınızın en özel gününde davetlilerinizin hayran bakışlarını üzerinize toplayıp, güzelliğinizle ışık saçmak için iyi yapılmış bir saç ve makyaja ihtiyacınız var. Bu nedenle Kuaför Çağdaş İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda size beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet sunuyor.

Bizim öncelikli amacımız gelinlerimizin isteklerin en küçük ayrıntısına kadar kusursuz bir şekilde karşılamak. Bu nedenle saç ve makyaj hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi en küçük detaylarına kadar öğreniyoruz. Ardından sizin bu beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Salonumuzda size en iyi hizmeti sunabilmek için sadece en kaliteli dünya markalarının ürünlerine yer veriyoruz. Saçlarınızı şekillendirmede en iyi sonuçları alabilmek için son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Saçlarınızın doğal ışıltısını korumak için de olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızın öncelikle yüz şeklinize, gelinlik modelinize ve düğün mekanınıza uygun olmasına önem veriyoruz. Size en uygun saç modelini belirledikten sonra çalışmalara başlıyoruz. Renklendirmeden kesime kadar içinize tam olarak sinecek bir hizmet sunuyoruz. Dilerseniz saç modelinize ve düğün konseptinize uygun aksesuarlarla saçınıza farklı bir hava katabiliyoruz. Örneğin; bir kır düğünü gerçekleştirecekseniz minik çiçeklerle ve örgülerle saçınızda hoş bir hava yakalayabiliyoruz. İhtişamlı topuzlardan, zarif su dalgalarına kadar dilediğiniz tarzda modeli en güzel şekilde uygulayabiliyoruz. Saçlarınızın düğün gününüz boyunca bozulmadan durması için de saçlarınızı tokalarla sıkıca tutturup, kaliteli saç spreyleriyle güçlü bir şekilde sabitliyoruz.

Saçlarınızın ardından yüz şeklinize ve saç modelinize en uygun makyajı yapmak için hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızı yaparken hijyene çok önem veriyoruz. Makyajınızın düğün gününüz boyunca yüzünüzde bozulmadan kalması için kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri uyguluyoruz.

Düğününüzde güzelliğinizi ortaya çıkarmak için bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Kuaför Çağdaş Karşıyaka kuaför fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.