Kuaför Çağdaş

E-posta Gönder

  • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Kuaför Çağdaş Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Kuaför Çağdaş Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Kuaför Çağdaş Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Çağdaş Sıkça Sorulan Sorular

Kuaför Çağdaş gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Çağdaş gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Kuaför Çağdaş gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Çağdaş gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Çağdaş şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Çağdaş şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Çağdaş ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Çağdaş ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Çağdaş Hakkında

Bir ömür boyu mutluluğa “evet” diyeceğiniz hayatınızın en özel gününde davetlilerinizin hayran bakışlarını üzerinize toplayıp, güzelliğinizle ışık saçmak için iyi yapılmış bir saç ve makyaja ihtiyacınız var. Bu nedenle Kuaför Çağdaş İzmir gelin saçı ve makyajı konusunda size beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet sunuyor.

Bizim öncelikli amacımız gelinlerimizin isteklerin en küçük ayrıntısına kadar kusursuz bir şekilde karşılamak. Bu nedenle saç ve makyaj hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi en küçük detaylarına kadar öğreniyoruz. Ardından sizin bu beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Salonumuzda size en iyi hizmeti sunabilmek için sadece en kaliteli dünya markalarının ürünlerine yer veriyoruz. Saçlarınızı şekillendirmede en iyi sonuçları alabilmek için son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Saçlarınızın doğal ışıltısını korumak için de olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızın öncelikle yüz şeklinize, gelinlik modelinize ve düğün mekanınıza uygun olmasına önem veriyoruz. Size en uygun saç modelini belirledikten sonra çalışmalara başlıyoruz. Renklendirmeden kesime kadar içinize tam olarak sinecek bir hizmet sunuyoruz. Dilerseniz saç modelinize ve düğün konseptinize uygun aksesuarlarla saçınıza farklı bir hava katabiliyoruz. Örneğin; bir kır düğünü gerçekleştirecekseniz minik çiçeklerle ve örgülerle saçınızda hoş bir hava yakalayabiliyoruz. İhtişamlı topuzlardan, zarif su dalgalarına kadar dilediğiniz tarzda modeli en güzel şekilde uygulayabiliyoruz. Saçlarınızın düğün gününüz boyunca bozulmadan durması için de saçlarınızı tokalarla sıkıca tutturup, kaliteli saç spreyleriyle güçlü bir şekilde sabitliyoruz.

Saçlarınızın ardından yüz şeklinize ve saç modelinize en uygun makyajı yapmak için hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızı yaparken hijyene çok önem veriyoruz. Makyajınızın düğün gününüz boyunca yüzünüzde bozulmadan kalması için kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri uyguluyoruz.

Düğününüzde güzelliğinizi ortaya çıkarmak için bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Kuaför Çağdaş Karşıyaka kuaför fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.