Kuaför Mehmet Karşıyaka

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Mehmet Karşıyaka Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Mehmet Karşıyaka Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Mehmet Karşıyaka Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Mehmet Karşıyaka Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Mehmet Karşıyaka Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkıp, kendinizi harika hissetmek istiyorsanız sizi Kuaför Mehmet İzmir/Karşıyaka’ya davet ediyoruz.

Biz güzelliğin özenle ve kaliteyle olabileceğine inan profesyonel bir ekibimiz. Bu profesyonel ekibimizle sektöre adımımızı attığımız günden bu yana bizi tercih eden kadınlara profesyonel, kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle kesim, renklendirme, şekillendirme ve makyaj tekniklerini ustalıkla kullanarak, uyguladığımız her işlemden en iyi sonuçları alabiliyoruz.

Güzellik sektöründe profesyonel bir ekibin yanında kullanılan ürünlerin ve ekipmanların kalitesi de oldukça önemlidir. Bu nedenle biz Kuaför Mehmet olarak salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Salonumuzda yaptığımız her işlemde en güvendiğimiz kaliteli dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde de mümkün olduğunca doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek de kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınız hazırlarken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız, konseptiniz gibi pek çok faktöre dikkat ediyoruz. Örneğin; ihtişamlı bir otel düğünü planlıyorsanız ışıltılı taşlarla süslenmiş şık bir topuz hazırlayabiliyoruz veya bir kır düğünü düzenliyorsanız dağınık örgüler gibi daha doğal görünümlü saç modellerini tercih edebiliyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında öncelikle sizin istekleriniz ve görüşleriniz doğrultusunda hareket ederek, profesyonel dokunuşlarımızla sizi hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe ulaştırıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Kuaför Mehmet Karşıyaka kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla en özel gününüzde mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Tuna, Salah Birsel Sk. No :36, 35600 Karşıyaka/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.