Kuaför Mehmet Karşıyaka

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Karşıyaka, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Dmg Saç Tasarım
44 3 40

Karşıyaka

Dmg Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Saç'a Kuaför
188 10

Karşıyaka

Saç'a Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Zeki Dikmen
2 4

Konak

Zeki Dikmen

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkıp, kendinizi harika hissetmek istiyorsanız sizi Kuaför Mehmet İzmir/Karşıyaka’ya davet ediyoruz.

Biz güzelliğin özenle ve kaliteyle olabileceğine inan profesyonel bir ekibimiz. Bu profesyonel ekibimizle sektöre adımımızı attığımız günden bu yana bizi tercih eden kadınlara profesyonel, kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle kesim, renklendirme, şekillendirme ve makyaj tekniklerini ustalıkla kullanarak, uyguladığımız her işlemden en iyi sonuçları alabiliyoruz.

Güzellik sektöründe profesyonel bir ekibin yanında kullanılan ürünlerin ve ekipmanların kalitesi de oldukça önemlidir. Bu nedenle biz Kuaför Mehmet olarak salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Salonumuzda yaptığımız her işlemde en güvendiğimiz kaliteli dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde de mümkün olduğunca doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek de kullandığımız ekipmanları devamlı olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınız hazırlarken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız, konseptiniz gibi pek çok faktöre dikkat ediyoruz. Örneğin; ihtişamlı bir otel düğünü planlıyorsanız ışıltılı taşlarla süslenmiş şık bir topuz hazırlayabiliyoruz veya bir kır düğünü düzenliyorsanız dağınık örgüler gibi daha doğal görünümlü saç modellerini tercih edebiliyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında öncelikle sizin istekleriniz ve görüşleriniz doğrultusunda hareket ederek, profesyonel dokunuşlarımızla sizi hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe ulaştırıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Kuaför Mehmet Karşıyaka kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla en özel gününüzde mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Mehmet Zor

  • Adres: Tuna, Salah Birsel Sk. No :36, 35600 Karşıyaka/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!