Kuaför Levent Kiraz

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Levent Kiraz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Levent Kiraz Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Levent Kiraz Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Levent Kiraz Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Levent Kiraz Hakkında

Karşıyaka’da kalitesi ve sunduğu hizmetlerle isminden söz ettiren ekibimizle Kuaför Levent Kiraz markası altında faaliyet gösteriyoruz. Uzun yıllardır yer aldığımız sektörde, markamızla fark yaratmak için gün geçtikçe daha büyük bir heyecanla çalışıyoruz. 4 yıl hizmet verdiğimiz salonumuzdan sonra 2020 yılının Şubat ayında açtığımız 2. salonumuzda da hizmete devam ediyoruz. 10 kişilik ekibimizle durmadan kendimizi geliştiriyor, alanımızda edindiğimiz uzmanlıklara yenilerini ekliyoruz. Mesleğimizi icra ederken edindiğimiz kusursuzluk ilkesi, sağlıklı ve hijyenik bir atmosferde hizmet vermemizi sağlıyor.

İşte bu sayede Karşıyaka kuaför salonları arasında sıklıkla tercih ediliyoruz. Bizi tercih eden kadınlara yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz. Özellikle de hayatınız boyunca unutmayacağınız anlarda, güzelliğinize meslek sırlarımızla dokunuyoruz… Dilerseniz, gelin saçı tasarımı ile makyaj uygulamalarından söz edelim:

Bilmelisiniz ki her zaman hayallerinizi gerçekleştirmeye odaklanıyoruz. Bu yüzden isteklerinizi öğrendiğimiz bir ön görüşme düzenliyoruz. İstediğiniz saç modeli hakkında konuşuyor, makyaj uygulamaları için renk ve makyaj malzemelerini belirliyoruz. Vakit kaybetmeden saç tasarımı ile harekete geçiyor, topuz, örgü ve dağınık modelleri stilize ediyoruz. Stil çalışmalarında en çok gelinlik, duvak ve yüz hatlarınıza yakışan bir model tasarlamaya odaklanıyoruz. İstediğiniz modeli şıklığınızı tamamlayacak şekilde tasarladığımızda, yüz hatlarınızı belirginleştirecek makyaj için de çalışmaya başlıyoruz. Dünyaca ünlü markların ürünleriyle cilt sağlığınızı koruyarak uygulamalar yapıyoruz. Güzel kadınların tercihi salonumuzda, ışığınızı ortaya çıkarmak için doğal uygulamalarla son dokunuşları yapıyor ve kontur çalışmalarıyla makyajınızı sabitliyoruz.

Bu arada salonumuzda düğün hazırlıklarında yanınızda olmasını istediğiniz yakınlarınız için de hizmet veriyoruz. Kuaför Levent Kiraz Karşıyaka’da günün yıldızı olmaya hazır mısınız?

Gelin saçı tasarımı, porselen makyaj uygulamaları, imaj yenileme ve kuaför hizmetlerinden yararlanmak için Kuaför Levent Kiraz iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız.

İletişim

 • Adres:

  Tuna, Kemal Paşa Cd. No: 58, 35600 Karşıyaka/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.