Kuaför Levent Kiraz

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Karşıyaka, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Saç'a Kuaför
188 10

Karşıyaka

Saç'a Kuaför

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Bahar Yazıcıer Saç Tasarım
57 6 15

Buca

Bahar Yazıcıer Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Hatice Saç Tasarım
62 1 10

Karşıyaka

Hatice Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Karşıyaka’da kalitesi ve sunduğu hizmetlerle isminden söz ettiren ekibimizle Kuaför Levent Kiraz markası altında faaliyet gösteriyoruz. Uzun yıllardır yer aldığımız sektörde, markamızla fark yaratmak için gün geçtikçe daha büyük bir heyecanla çalışıyoruz. 4 yıl hizmet verdiğimiz salonumuzdan sonra 2020 yılının Şubat ayında açtığımız 2. salonumuzda da hizmete devam ediyoruz. 10 kişilik ekibimizle durmadan kendimizi geliştiriyor, alanımızda edindiğimiz uzmanlıklara yenilerini ekliyoruz. Mesleğimizi icra ederken edindiğimiz kusursuzluk ilkesi, sağlıklı ve hijyenik bir atmosferde hizmet vermemizi sağlıyor.

İşte bu sayede Karşıyaka kuaför salonları arasında sıklıkla tercih ediliyoruz. Bizi tercih eden kadınlara yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz. Özellikle de hayatınız boyunca unutmayacağınız anlarda, güzelliğinize meslek sırlarımızla dokunuyoruz… Dilerseniz, gelin saçı tasarımı ile makyaj uygulamalarından söz edelim:

Bilmelisiniz ki her zaman hayallerinizi gerçekleştirmeye odaklanıyoruz. Bu yüzden isteklerinizi öğrendiğimiz bir ön görüşme düzenliyoruz. İstediğiniz saç modeli hakkında konuşuyor, makyaj uygulamaları için renk ve makyaj malzemelerini belirliyoruz. Vakit kaybetmeden saç tasarımı ile harekete geçiyor, topuz, örgü ve dağınık modelleri stilize ediyoruz. Stil çalışmalarında en çok gelinlik, duvak ve yüz hatlarınıza yakışan bir model tasarlamaya odaklanıyoruz. İstediğiniz modeli şıklığınızı tamamlayacak şekilde tasarladığımızda, yüz hatlarınızı belirginleştirecek makyaj için de çalışmaya başlıyoruz. Dünyaca ünlü markların ürünleriyle cilt sağlığınızı koruyarak uygulamalar yapıyoruz. Güzel kadınların tercihi salonumuzda, ışığınızı ortaya çıkarmak için doğal uygulamalarla son dokunuşları yapıyor ve kontur çalışmalarıyla makyajınızı sabitliyoruz.

Bu arada salonumuzda düğün hazırlıklarında yanınızda olmasını istediğiniz yakınlarınız için de hizmet veriyoruz. Kuaför Levent Kiraz Karşıyaka’da günün yıldızı olmaya hazır mısınız?

Gelin saçı tasarımı, porselen makyaj uygulamaları, imaj yenileme ve kuaför hizmetlerinden yararlanmak için Kuaför Levent Kiraz iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız.

İletişim

Levent Kiraz

  • Adres: Tuna, Kemal Paşa Cd. No: 58, 35600 Karşıyaka/İzmir



Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!