Gülfidan's Glow

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Karşıyaka, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik
  • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 5

Önerilen Firmalar

Nokta Kuaförüm
144 34 15

Karşıyaka

Nokta Kuaförüm

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Saloon Koray Karaduman
61 2 10

Konak

Saloon Koray Karaduman

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Kişiye özel makyajı uygulamaları için alanında uzman bir make up artistle çalışmak isterseniz, Gülfidan's Glow markasıyla tanışmalısınız!

Makyaj uygulamanız için hazırlıklara başlamadan önce size kısaca kendimden söz etmek istiyorum; Gülfidan's Glow markasının kurucusu olmak için uzun yıllar makyaj konusunda aldığım eğitimlerle kendimi geliştirdim. Elbette, yenilikler ve gelişmenin bir sınırı yok. Bu yüzden her geçen gün yepyeni teknikler, ürünler ve uygulamaları öğrenmeye devam ediyorum. Size en iyi hizmeti sunmak, sağlıklı güzellik için cilt uygulamaları konusunda profesyonelleşmeye devam ediyorum. Benim gibi girişimci kadınlara, evde makyaj ve güzellik sırlarının meraklılarına eğitimler düzenliyorum. Çeşitli televizyon programlarına da konuşmacı olarak katılıyor, sesimi tüm kadınlara ulaştırmak için hızla markalaşmaya devam ediyorum. İzmir en iyi gelin makyajı artistleri arasından bizi tercih ettiğinizde, güzelliğinizi tamamlamak için doğru adreste olacaksınız. Üstelik alanında uzman çözüm ortaklarımızla şıklığınızı tamamlayan saç tasarımınız için de yanınızdayız.

Düğün günü güzelliğiniz için isteklerinize ve cildinize uygun makyaj uygulamalarını, sizinle birlikte erkenden belirliyoruz. İstediğiniz makyajı cildinizde görmeniz ve kullandığım malzemeleri tanımanız için ücretsiz prova da düzenliyorum. Bu sayede aklınızda en küçük bir sorun, cilt sağlığınızla ilgili tek bir şüpheye sahip olmamanızı sağlıyorum. Doğru renkleri, kaliteli ürünleri ve her zaman birinci sınıf markaları tercih ediyorum. Sağlıklı güzellik için, hijyen ve kaliteden asla ödün vermiyorum. Her şeyin en iyisini hak eden kadınlarla çalışmanın ayrıcalığını sizinle birlikte yaşıyorum… Tüm bunların yanında, düğün günü sizinle birlikte 5 yakınınızın makyajını yapabiliyor, mekanda ve şehir dışında da hizmet verebiliyorum.

Gülfidan's Glow iletişim formunu doldurarak İzmir gelin makyajınızın hazırlıkları için harekete geçmeye hazır mısınız? Acele edin, unutmayın ki en iyi hizmet için sistemli çalışma ve zamana ihtiyacımız olacak.

İletişim

Gülfidan Hitay

  • Adres: Mavişehir, Karşıyaka

Gülfidan's Glow Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!