Senfoni Güzellik

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir.

Ekiple Tanışın

Senfoni Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Senfoni Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Senfoni Güzellik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Senfoni Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Senfoni Güzellik Hakkında

Uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile açıp işlettiğimiz ve bugünlere getirdiğimiz Senfoni Güzellik Salonu’muza hoş geldiniz. İzmir’in Karşıyaka gibi nezih ve bir o kadar da güzel ilçelerinden birine açtığımız salonumuzla kişisel bakımına önem veren hanım efendileri ağırlıyoruz. Burada her biri alanında uzman kalabalık bir kadro ile çalışıyoruz. Güler yüzlü, işinin ehli, genç ve dinamik kadromuz sayesinde açıldığımız günden beri aynı prensiple devam ediyor ve %100 müşteri memnuniyeti esasını sağlıyoruz. Verdiğimiz kaliteli, titiz ve özenli hizmet sayesinde geniş bir hedef kitlesine sahibiz ve bunu günden güne de artırıyoruz.

Senfoni ailesi olarak oldukça geniş yelpazede bir iş yapma alanına sahibiz. Güzellik ve kişisel bakım adına bir kadının bizden bekleyebileceği hemen her hizmeti veriyoruz. Bunlar arasında; porselen makyaj, kalıcı kaş, cilt bakımı, manikür, pedikür, epilasyon, sir ve masaj gibi hizmetler yer alıyor. Tüm bunları özel bir güne katılacakları zaman veya günlük olarak rutin kişisel bakımlarını yaptırmak istedikleri dönemde her yaş ve çağdan hanım efendi için sunabiliyoruz.

Özel gün demişken bir konuya daha değinmek isteriz ki o da gelinlerimiz. Hayatının en mutlu günlerine tam da hayal ettiği gibi bir görünümle katılmak isteyen gelin ve gelin adayları içi bakım ve profesyonel makyaj hizmeti veriyoruz. Düğün, nişan veya kına gecesi günü onları ağırlıyor ve organizasyonlarının konseptine göre hazırlığını yapıyoruz. Profesyonel ve porselen makyaj yaparken gelinin yüz hatlarına, ten rengine, kostümünün rengine ve arzusuna göre özel bir tasarım yapıyoruz. Biz sadece makyajını yapsak da eğer dilerlerse gelin başı için çözüm ortağımız olan arkadaşlarımıza gelinlerimizi yönlendirebiliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Senfoni Güzellik Salonu Karşıyaka’da sizi bekliyor, bize ulaşmak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.