Ezgi Kuaför

E-posta Gönder

 • Sincan, Ankara.

Ekiple Tanışın

Ezgi Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ezgi Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ezgi Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ezgi Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ezgi Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkaran ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli faktör şüphesiz ki profesyonelce yapılmış bir saç ve makyajdır. Biz Ezgi Kuaför Sincan olarak düğün gününüzde size her anlamda profesyonel bir gelin saçı ve makyajı hizmeti sunarak kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Ezgi Kuaför olarak her biri alanında eğitim almış, tecrübeli bir ekiple çalışıyoruz. İşimize duyduğumuz özenle kendimizi daima bir adım ileri taşımak için eğitimler alıyor ve sektörümüzdeki son yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Salonumuzda sizi rahat ve samimi bir atmosferle karşılıyoruz. Düğün telaşınız içinde size en iyi hizmeti sunabilmek için her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz. Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlamaya başlamadan önce sizin isteklerinizi ve görüşlerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında sizin isteklerinizi tam olarak karşılamayı ve beklentilerinizin ötesine geçmeyi hedefliyoruz. Düğün gününüzde aynada oluşan son görüntü içinize tam olarak sinene kadar da çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Gelin saçınızı belirlerken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız gibi pek çok faktör etkilidir. Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak sizi bir bütün olarak en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçını tasarlıyoruz. Saçlarınızda dilerseniz inciler, ışıltılı taşlar ve çiçekler kullanarak gelin saçınıza farklı bir güzellik katabiliyoruz. Gelin saçınızı her detayıyla kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanmayı da ihmal etmiyoruz.

Güzel bir makyajın sırrı iyi temizlenmiş bir cilttir. Bu nedenle dilerseniz düğün gününüzden önce çeşitli cilt bakım uygulamaları yaparak cildinizi temizliyor, gelin makyajınızın cildinizde kusursuz durmasını sağlıyoruz. Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek ve kaliteli ürünler kullanıyoruz.

Siz de hayatınızın en özel gününde ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Ezgi Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.