Goldel Kuaför

E-posta Gönder

 • Sincan, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Goldel Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Goldel Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Goldel Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Goldel Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Goldel Kuaför Hakkında

Bir kadın için kuaför salonu demek, terapi demektir. Kendisi güzelleştikçe etrafına da güzellik saçar. Goldel Kuaför Sincan ekibi olarak, siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak ve memnuniyetlerini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. İstiyoruz ki, salonumuzdan mutlu ayrılın! Sizin mutluluğunuz bize de keyif veriyor ve yaptığımız işe olan aşkımızı kat be kat artırıyor.

Salonumuzda; manikür ve pedikür, cilt bakımı, epilasyon ve renklendirme gibi pek çok hizmeti veriyoruz. Gelin saçı ve makyajında ise, siz değerli gelinlerimizin en özel isteklerini karşılamaya çalışıyoruz. En güzel gününüzde sizi, mükemmel bir şekilde hazırlıyoruz. Bu süreçte, yakınlarınızı da hazırlama imkanı sunuyoruz. Böylece, sohbet havası eşliğinde günün tatlı telaşını biraz olsun üzerinizden atarak hoş vakit geçiriyorsunuz.

Düğünden önce sizinle bir görüşme gerçekleştirerek, prova tarihinizi belirliyoruz. Provada, düğün mekanınıza ve konseptinize göre saç ve makyaj oluşturuyoruz ve uyguluyoruz. Böylece, düğününüzde nasıl görüneceğinizi önceden biliyorsunuz. Bu da fazlasıyla güven veriyor. Türbanlı gelinlerimiz için de aynı uygulamanın geçerli olduğunu belirtmek isteriz.

Düğün gününüzde hazırlıklara başladığımızda her şey çok kolay oluyor. Zaten daha önce belirlediğimiz saç modelinizi uyguluyoruz. Ardından, gece boyu sabit kalması için özel spreylerle bunu destekliyoruz.

Makyajınızda ise, yüz hatlarınızı ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak tonları kullanmayı tercih ediyoruz. Ten renginize göre en uygun temeli oluşturduktan sonra muhteşem bir göz makyajıyla bitiriyoruz. Son dokunuş olan ruj seçimimiz ise, nude renklerden yana oluyor. Dudak renginize göre ruj uygulamanızı yaptıktan sonra makyajınızı tamamlıyoruz.

Ankara gelin saçı ve makyajı fiyat bilgisi ve hizmet detaylarımızı öğrenmek için, sayfanın hemen yanında yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşmanızı rica edeceğiz. Bizi seçtiğinize pişman olmayacaksınız!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.