Goldel Kuaför

E-posta Gönder

  • Sincan, Ankara.

Ekiple Tanışın

Goldel Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Goldel Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Goldel Kuaför Sık Sorulan Sorular

Goldel Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Goldel Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Goldel Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Goldel Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, ağda, takma kirpik, cilt bakımı hizmetlerini vermektedir.


Goldel Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Goldel Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Goldel Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Goldel Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Goldel Kuaför Hakkında

Bir kadın için kuaför salonu demek, terapi demektir. Kendisi güzelleştikçe etrafına da güzellik saçar. Goldel Kuaför Sincan ekibi olarak, siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak ve memnuniyetlerini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. İstiyoruz ki, salonumuzdan mutlu ayrılın! Sizin mutluluğunuz bize de keyif veriyor ve yaptığımız işe olan aşkımızı kat be kat artırıyor.

Salonumuzda; manikür ve pedikür, cilt bakımı, epilasyon ve renklendirme gibi pek çok hizmeti veriyoruz. Gelin saçı ve makyajında ise, siz değerli gelinlerimizin en özel isteklerini karşılamaya çalışıyoruz. En güzel gününüzde sizi, mükemmel bir şekilde hazırlıyoruz. Bu süreçte, yakınlarınızı da hazırlama imkanı sunuyoruz. Böylece, sohbet havası eşliğinde günün tatlı telaşını biraz olsun üzerinizden atarak hoş vakit geçiriyorsunuz.

Düğünden önce sizinle bir görüşme gerçekleştirerek, prova tarihinizi belirliyoruz. Provada, düğün mekanınıza ve konseptinize göre saç ve makyaj oluşturuyoruz ve uyguluyoruz. Böylece, düğününüzde nasıl görüneceğinizi önceden biliyorsunuz. Bu da fazlasıyla güven veriyor. Türbanlı gelinlerimiz için de aynı uygulamanın geçerli olduğunu belirtmek isteriz.

Düğün gününüzde hazırlıklara başladığımızda her şey çok kolay oluyor. Zaten daha önce belirlediğimiz saç modelinizi uyguluyoruz. Ardından, gece boyu sabit kalması için özel spreylerle bunu destekliyoruz.

Makyajınızda ise, yüz hatlarınızı ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak tonları kullanmayı tercih ediyoruz. Ten renginize göre en uygun temeli oluşturduktan sonra muhteşem bir göz makyajıyla bitiriyoruz. Son dokunuş olan ruj seçimimiz ise, nude renklerden yana oluyor. Dudak renginize göre ruj uygulamanızı yaptıktan sonra makyajınızı tamamlıyoruz.

Ankara gelin saçı ve makyajı fiyat bilgisi ve hizmet detaylarımızı öğrenmek için, sayfanın hemen yanında yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşmanızı rica edeceğiz. Bizi seçtiğinize pişman olmayacaksınız!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.