Çağdaş Kuaför & Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Sincan, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Çağdaş Kuaför & Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Çağdaş Kuaför & Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Çağdaş Kuaför & Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Çağdaş Kuaför & Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Çağdaş Kuaför & Güzellik Salonu Hakkında

Düğün hazırlıklarınız için tüm detayları planladınız. Düğün yapacağınız yeri seçtiniz, davetiyeleri hazırladınız ve fotoğrafçıyla anlaştınız. Geriye, işini ustalıkla yapan bir kuaför bulmak kaldı. Bu noktada size muhteşem bir önerimiz var: Çağdaş Kuaför Sincan Fatih. 1996 yılından beri, bu sektörün içinde bulunmamız dolayısıyla, pek çok gelinimizin gözlerindeki ışıltıya şahit olduk. Sizi de, en kusursuz şekilde hazırlayacağımızdan şüpheniz olmasın!

Amacımız, kuaför salonumuza gelen tüm kadınların buradan mutlu ayrılması. Bunun için, her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Kuruluşumuz eski bir tarihe dayanıyor fakat biz, beklentilerinize cevap verebilmek için trendleri yakından takip ediyoruz. Dolayısıyla, profesyonel ekibimize gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Hayatınızın en özel günü için hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek adına ilk olarak, nasıl saç ve makyajı taşımak istediğinizi size soruyoruz. Arzularınız doğrultusunda, planımızı oluşturmaya başlıyoruz. Saç ve makyajınızın, tam olarak sizi yansıtması için az da olsa sizi tanımaya çalışıyoruz. Gösterişli veya sade modellerden hangisinden hoşlandığınızı anlamak için çabalıyoruz. Karar verdikten sonra da, sizin için en uygun olan saç modelini uyguluyoruz.

Makyajınız için de, yüz şeklinizi ve saç modelinizi baz alarak hareket ediyoruz. Doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak, eşsiz güzellikte bir makyaj yapıyoruz. Gözlerinizi ön plana çıkarmak için, göz renginizle uyumlu tonlarda renkleri tercih ediyoruz. Yüz hatlarınızı belirgin hale getirmek için de, kusursuz bir kontür yapıyoruz. Ardından, dudak renginize uygun bir rujla makyajınızı tamamlıyoruz.

Siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz bu güzel gününüzde bir payımız olmasını çok isteriz. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, Sincan Kuaför Çağdaş Kuaför iletişim ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Fatih, Mehmet Akif Ersoy Cd. 58/2, 06932 Sincan/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.