Dolunay Kuaför

E-posta Gönder

  • Sincan, Ankara.

Ekiple Tanışın

Dolunay Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Dolunay Kuaför Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Dolunay Kuaför Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Dolunay Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

{Dolunay Kuaför} gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Dolunay Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


{Dolunay Kuaför} gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Dolunay Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


{Dolunay Kuaför} şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Dolunay Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


{Dolunay Kuaför} ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Dolunay Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Dolunay Kuaför Hakkında

Hayatının en özel gününde, eşsiz güzellikte görünmeyi hangi gelin istemez ki? Sincan Dolunay Kuaför ailesi olarak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. En özel gününüzde size, kusursuz görünüme sahip olmayı vaat ediyoruz. Tecrübeli ekibimizle birlikte yıllardır bu işi yapıyoruz ve şimdiye dek, pek çok gelinimizi düğün gününe hazırladık. Yılların bize vermiş olduğu deneyimle birlikte, sektördeki varlığımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Düğününüzde, prensesler gibi hissetmek istiyorsunuz ve bu, sizin en doğal hakkınız. Biz de, sizin istek ve arzularınıza göre sizi hazırlıyoruz. Her şeyin kusursuz olmasını istediğiniz bu özel günde, güvenle kendinizi bize emanet edebilirsiniz! En iyi sonucu alacağınızdan şüpheniz olmasın! Dilerseniz size, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.

Fikirlerinize önem verdiğimizi söylemiştik. Bu çerçevede, öncelikle sohbet ederek işe başlıyoruz. Düğününüzü hangi konseptte yapacağınızı, nasıl bir gelinlik seçtiğinizi ve hayalinizdeki saç ve makyajın nasıl olduğunu konuşuyoruz. Bu konuştuklarımızı göz önüne alarak saç ve makyajınızı belirliyoruz. Sonrasında ise, bir prova süreci sizi bekliyor.

Provamızda, karar verdiğimiz saç modelini ve makyajı uyguluyoruz. Düğün konseptinize ve gelinliğinize göre seçilen saç modeliniz, tamamen sizi ve tarzınızı yansıtacak cinsten oluyor. Dilerseniz, aksesuarlarla süsleyerek saçlarınıza farklı bir görünüm de kazandırabiliriz. Makyajınız için, siz değerli gelinlerimizin güzelliğini ön plana çıkarmayı amaçlıyoruz. Bunun için de doğal tonlar kullanmayı tercih ediyoruz. Elbette siz isterseniz, renkli makyaj uygulamaları da yapabiliriz.

Düğün gününüz geldiğinde ise, sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Dilerseniz salonumuzda, dilerseniz de düğün mekanınızda sizi hazırlayabiliriz!

Sincan kuaför salonları arasında, ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet almak isterseniz, pişman olmayacağınız bir seçim yaptınız! Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.