Kuaför Kemal & Gamze

E-posta Gönder

  • Sincan, Ankara.

Ekiple Tanışın

Kuaför Kemal & Gamze Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Kuaför Kemal & Gamze Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Kemal & Gamze Sık Sorulan Sorular

Kuaför Kemal & Gamze gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Kemal & Gamze gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kuaför Kemal & Gamze gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Kemal & Gamze gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Kemal & Gamze şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Kemal & Gamze şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Kemal & Gamze ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Kemal & Gamze ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Kemal & Gamze Hakkında

Düğünüz için tüm ayrıntıları planladınız. Düğün mekanı, düğün konsepti, davetiyeler, fotoğrafçı ve aksesuarlar… Her şey tamam! Peki, tarzınıza uygun ve sizi en iyi şekilde yansıtacak bir kuaför buldunuz mu? Hala arayış içindeyseniz, size muhteşem bir önerimiz var: Kemal Gamze Kuaför. Ankara’da siz değerli çiftlerimizin beklentilerini karşılıyoruz ve en güzel gününüzün heyecanına ortak oluyoruz.

Hayallerinizi süsleyen bu eşsiz günde, nasıl göründüğünüz çok önemli. Yıllar sonra fotoğraflara baktığınızda pişman olmamanız için, sade bir saç ve modası seçmeyecek bir makyaj öneriyoruz. Elbette, sizin düşüncelerinizi fazlasıyla önemsiyoruz ve planlarımızı da buna göre oluşturuyoruz. Dilerseniz, hizmet detaylarımızdan biraz bahsedelim.

İlk olarak sizinle, kahve eşliğinde sohbet ediyoruz. Bu sohbet esnasında, nasıl bir düğün mekanı seçtiğinizi, konsepti ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Böylece, bir bütünü oluşturacak saç ve makyajınız da gözümüzde canlanıyor. Ardından, prova için bir tarih belirliyoruz. Ücretsiz provamız sayesinde, düğününüzde tam olarak nasıl bir görünüme sahip olacağınızı, önceden deneyimleme şansı yakalıyorsunuz.

Provanızda, bütün unsurları göz önüne alarak bir saç modeli oluşturuyoruz. İsteklerinize göre, aksesuar da kullanabilirsiniz. Hatta, kır düğünü düzenliyorsanız, kesinlikle saçınızın tümünü saran minik çiçeklerle donatılmış bir aksesuar öneriyoruz. Ardından, makyajınıza geçiyoruz. Makyajınız için oldukça titiz davranıyoruz ve zarif güzelliğinizi ortaya çıkaracak, doğal tonlarda bir makyaj uygulaması yapıyoruz. Tercih ederseniz, renkli bir makyaj da yapabiliriz.

Düğün gününüz geldiğinde ise, salonumuzda veya düğün mekanınızda hizmet verebiliyoruz. Siz kendinizi nerede daha rahat hissedecekseniz, oraya gelebiliriz.

Kuaför Kemal Gamze Sincan ekibi olarak, tecrübemiz sayesinde, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayacağımıza eminiz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu güzel günde, kendinizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.