Kuaför Kemal & Gamze

E-posta Gönder

 • Sincan, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Kemal & Gamze Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Kemal & Gamze Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Kemal & Gamze Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Kemal & Gamze Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Kemal & Gamze Hakkında

Düğünüz için tüm ayrıntıları planladınız. Düğün mekanı, düğün konsepti, davetiyeler, fotoğrafçı ve aksesuarlar… Her şey tamam! Peki, tarzınıza uygun ve sizi en iyi şekilde yansıtacak bir kuaför buldunuz mu? Hala arayış içindeyseniz, size muhteşem bir önerimiz var: Kemal Gamze Kuaför. Ankara’da siz değerli çiftlerimizin beklentilerini karşılıyoruz ve en güzel gününüzün heyecanına ortak oluyoruz.

Hayallerinizi süsleyen bu eşsiz günde, nasıl göründüğünüz çok önemli. Yıllar sonra fotoğraflara baktığınızda pişman olmamanız için, sade bir saç ve modası seçmeyecek bir makyaj öneriyoruz. Elbette, sizin düşüncelerinizi fazlasıyla önemsiyoruz ve planlarımızı da buna göre oluşturuyoruz. Dilerseniz, hizmet detaylarımızdan biraz bahsedelim.

İlk olarak sizinle, kahve eşliğinde sohbet ediyoruz. Bu sohbet esnasında, nasıl bir düğün mekanı seçtiğinizi, konsepti ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Böylece, bir bütünü oluşturacak saç ve makyajınız da gözümüzde canlanıyor. Ardından, prova için bir tarih belirliyoruz. Ücretsiz provamız sayesinde, düğününüzde tam olarak nasıl bir görünüme sahip olacağınızı, önceden deneyimleme şansı yakalıyorsunuz.

Provanızda, bütün unsurları göz önüne alarak bir saç modeli oluşturuyoruz. İsteklerinize göre, aksesuar da kullanabilirsiniz. Hatta, kır düğünü düzenliyorsanız, kesinlikle saçınızın tümünü saran minik çiçeklerle donatılmış bir aksesuar öneriyoruz. Ardından, makyajınıza geçiyoruz. Makyajınız için oldukça titiz davranıyoruz ve zarif güzelliğinizi ortaya çıkaracak, doğal tonlarda bir makyaj uygulaması yapıyoruz. Tercih ederseniz, renkli bir makyaj da yapabiliriz.

Düğün gününüz geldiğinde ise, salonumuzda veya düğün mekanınızda hizmet verebiliyoruz. Siz kendinizi nerede daha rahat hissedecekseniz, oraya gelebiliriz.

Kuaför Kemal Gamze Sincan ekibi olarak, tecrübemiz sayesinde, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayacağımıza eminiz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu güzel günde, kendinizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.